View Top 10 Most Visited Athletes – May

New Feature - product and service recommendations

Teet Daaniel (45)

ultraswimming

2 FANS
13 Aug 2016

Tänu ARENASWIM:EE on mul uus ja uhke vorm üleujumiseks GIbraltari väinal.

13 Aug 2016

Tervitused Eestist!
On läinud aega mööda ja tehtud on jälle palju.
Viimases laagris sai kõvasti pingutatud ja see paistab välja ka treeningutel. Distantside teised pooled on tunduvalt pidavamad ja kestvamad. Lõunamaa päike muidugi kustutas laagris tugevalt, aga visadus ei andnud alla:)
Hetkel treenin Eestis ja keskendun ainult ujumisele põhiliselt, üldfüüsiline on jäänud vähemaks, kuna minu Suure ujumiseni pole enam palju jäänud.
Enesetunne on läinud paremaks ja väsimust pole enam niiväga, see tähendab, et organism on hakanud kenasti neid pikki trenne ära seedima.
Viimase 10km ujumise põhjal, mis ma Männikul, Trapi karjääris tegin, tundub, et varu hakkab juba kenasti tekkima.
Panin 10km maha ajaga 2.21.00 ja tunde poolest oleks võinud 2-3km veel teha, aga ei teinud. Ahnus ajab upakile:)
Kui ettevalmistuse algusperioodil rääkisin ka kaalust, siis selle olen ilusti normaalseks saanud ja on ka stabiilseks jäänud.
Nii suurte ujumiste puhul on vaja, et väike varu oleks alati olemas:))
Minu Suure ujumiseni pole enam palju jäänud, 24 august sõidan viimasesse lõunalaagrisse ja sealt juba edasi sihtkohta, kust ujumine alguse saab. Ujumine toimub 3-8 september.
Kindlasti annan teada, kuna tagasi tulen ja saate mulle lennukasse vastu tulla tervitama:)
Hetkel jätkan korralikult treeningutega ja keskundun 100%
Isegi Eesti sisesed võistlused olen vahele jätnud ja keskendunud võibolla, et isegi liigselt oma ujumisele, aga tahan, et kõik õnnestuks.
Äkki ikka mõne võistluse teen kaasa, eks paistab:) Eesti järvevesi on hakanud mulle viimasel ajal alergiat tekitama, nina läheb täitsa kinni peale ujumist ja no see ju väga rõve tunne:)
Olen tegemas koostööd ka MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeediühinguga ja sellest räägin pikemalt järgmisel nädalal.
Minu elu osa on heategevus ja soovin ka neid lapsi ja noori aidata, ning tee seda sinagi kallis lugeja( kaasaelaja)
Uskuge, need inimesed on teile tänulikud terve oma elu ja läbi teie saavad nemadki tervislikult ja mugavamalt sportida(Ujuda)
Jätkuvalt tänan minu toetajaid ja kaasaelajaid:
FITSHOP# Viimsi Spa Spordiklubi# VEIKO VESKIMÄE# PRIIT AILT# MARTEN RANDMA# KAVALANTSU STUUDIO

23 May 2016

23 May 2016

Tervitused armas rahvas!
Vahepeal on mööda läinud natuke aega ja tegemisi olnud selle sees palju.
On möödunud minu järjekordne Hispaania laager, praeguse seisuga juba kolmas ja ära sai tehtud hulganisti tööd.
Päevad möödusid avamerel, kuhu pandi boid ja selle märgistuse vahet hakkasime ujuma, iga trenn 10km+ iseseisvalt tegin juurde kummitõmbamise trennid. Meie laagri eesmärk on harjutada meeskonna tööd, et keegi väsimuse korral kedagi üksi ei jäta ja toetame üksteist koos lõpuni. Suu ja ja veelkord suu oli nii räigelt soola täis, et kaldale tulles oli veel pool päeva keel ja huuled täitsa tuimad. Nagu kuum kartul oli suus, selliselt sai rääkida:D
Need laagrid on andnud mulle palju juurde ja ilma ei kujutaks ettegi seda septembrikuist sooritust. Kõik selle nimel, et kannataksin pika distantsi lõpuni. Järgnevates laagrites hakkame ujuma juba 12-13 km korraga. On mida Juulis oodata:) Lisaks sellele pani Treener Marc meile kohustuseks läbida ka Barcelona avaveeujumise võistlused 3,5 ja 5,5km. Eks siis paistab, kuidas need trenni pealt tulevad. Hetkel siin kodus treenides teen kõik avaveeujumise võistlused trennide pealt kaasa ja ei hakka eraldi valmistuma, ongi hea vormi proovida. Kodused trennid pole kerged, ikka 2 trenni päevas 1 ujumine ja 1 jõusaal alati.
Minu hea füsioterapeudist sõber PRIIT AILT ikka hoolitseb minu lihaskonna eest ja käin korrapärastes hooldustes tema juures.
Paar päeva tagasi hakkas kimbutama mind kurguvalu ja kibedus ja jätsin 2 päeva trenne vahele, jooksvalt enesetunde järgi katsun uuesti reele saada. midagi hullu ei ole, lihtsalt ebamugav kipitus kurgus.
Kodumaine päike annab megalt jõudu ja indu treenimiseks:)
Lisan siia ka ilmeka videoklipi sellest millised tingimused meil Hispaanias laagris on:)
Jätkuvalt tänan enda toetajaid, kes minu tegemise võimalikuks teevad: Viimsi Spa spordiklubi, FITSHOP:EE , VEIKO VESKIMÄGI, PRIIT AILT ja kindlasti veel palju tulevasi toetajaid, kes minu tegemisele õla alla panevad!
Head lugejad!
Ka teil on soovi ja tahtmist mind toetada ning õlga alla panna,
võtke julgesti ühendust minuga ja arutame, mil moel aidata saaksite.
Päikest teile ja treenime ennast rõõmuga edasi!:)

19 Apr 2016

19 Apr 2016

Hola amigos , ¿cómo estás?
No vott, Hispaania keel hakkab juba pähe kuluma:)
Itaalia keel on natuke lihtsam:)
Kui Hispaania laager kokku võtta, siis märgusõnaks oli palju ujumist, ära kriibitud kael ja külm vahemeri.
Pea nädalase laagri ajal sai palju ujutud ja seda just avameres. MIks nii?
Sellepärast, et harjuda tingimustega: suured ja kõrged lained, väga soolane vesi, hoovused, meduusid, vastupidavus jne.
Loomulikult kimbutas meid külm vesi, kõigest 13c veel, aga minu Hispaania treenerit see ei huvitanud eriti, kui tuleb minna ja ujuda, siis nii ka on. Olin algselt skeptilisem, kuid heale taliujumise taustale kohanesin ülikiiresti.
Teine takistus oli järjepidevalt kalipsost hõõrutud kael, mis lausa veritses ja võite isegi arvata mis juhtus, kui soolane vesi sinna peale sattus. Karju või kringliks, nii valus oli, aga sportlase võitleja hing kannatas selle ära:)
Praegu saan juba naerdes seda kirjutada grin-emotikon
Kuna pidin rendi kalipsot kasutama, siis ka sellised kahjustused. Tundmatu ja kogematu firma minu jaoks, kui ka firmast tulenev numbrite vahe.
Nüüdseks olen saanud väga hea ja kindla mudeli, mis minu puhul alati töötab on: BLUESEVENTY HELIX 2016a mudel. No on mugav, midagi pole öelda.
Paljud minu grupist külmusid nende veekraadide juures ja ronisid paati, pole harjunud külma veega. Olin üks pikemalt vastu pidanud ujujaid seal treeningutel külmas vees. Isegi ilma kalipsota sai treenitud:D
Hetkel olen tagasi Eestis ja kühveldan soojas basseinivees treeninguid teha ja seda just treeneri kavade järgi, mis suunatud pikamaaujumisele. Krt vahel on ikka täpid silmade ees: raske noh:)
Olen kannataja, seega tean,mis see annab mulle. Mitte Eestlaslik visadus:)
Praeguseks ei saa enam ilma kahe treeninguta päevas, see tähendab ujumine ja jõusaal kindlasti. Vahel kasutan ka jooksu ja rühmatreeninguid.
September, september, see on märksõna!!! Oodake ära, te ei pettu!:)
Varsti jälle laagrisse tagasi, seal juba suvine ilm ja hea eneriat koguda, päike silitab mõnusalt:)
Teile soovin kevade kannatust ja jõudke ikka ujuma kaa!:)
Suured tänud pean ütlema Viimsi Spa spordiklubile, FITSHOP.EE , VEIKO VESKIMÄGI, Füsioterapeut PRIIT AILT ja teistele tulevastele toetajatele!!!

05 Apr 2016

Minu tänuväärne toetaja FITSHOP.EE
hoolitseb minu kütuse eest, et septembri alguseks tippvormis olla!
Suur aitähh neile!
http://fitshop.fitness.ee/12/

21 Mar 2016


Tere Armas rahvas!
Nagu me soovinud oleme, siis Kevad ongi käes, kuigi mitte päris õiges rüüs, nagu soovime, kuid meie Eestlased oleme ju kannatlikud:)
Minu tegemised ja trennid on kulgenud plaanipäraselt, ikka ujumine ja ujumine ning jõusaali hakkab järjest rohkem juurde tulema. Tunne on juba tugev:D
Erinevad lõigutreeningud näitavad kenasti pidamist ja puls ei tõuse enam nii kõrgelePuhkeolekus kõigest 37-38 lööki minutis.. Need ilma hingamata harjutused sakivad ikka täiega, aga tulemus see eest väga tõhus. Annab kannatada ikka neid musti täppe silmade ees:D
Muidugi on tähtis selliste koormuste juures õige kehahooldus, milleta ei tohiks ükski sportlane olla!!! Venitused, painutused ja spordimashaaz.
Nii ma käingi vahel spordimashaazis, et lihas korralikult lahti voolida ja töökindlus taastada.
Mind aitab väga professionaalne füsioterapeut PRIIT AILT!
Suured tänud temale ja ilma oleks ilmselt kõik natuke teisiti.
Väike näide ka kiirkorras VIDEOLT, kuidas minu kallal toimetab üks Füsioterapeut.
Ja veel üks hea uudis!
Mind on asunud toetama FITSHOP.EE
Ilma nendeta oleks minu suutlikus ja produktiivsus kindlasti madalam ja energiatase väiksem.
SUUR AITÄHH!:)
1,5 nädalat treeninguid veel ja siis juba uuesti Hispaaniasse laagrisse viieks päevaks. Seal olles kindlasti toome kavasse ka avaveeujumise Vahemeres. Kühveldame trenni teha ja tunneme kuidas päike pai teeb:)

15 Mar 2016

Hispaania laagris koos oma Hispaania, Prantsuse ja Saklasest trennikaaslastega rasket tööd tegemas:)

15 Mar 2016

Article:

Järjekordne uudisnupp minust:)

Väike jutt treeningute käigust ja seisundist!

Load more posts

Article:

Bio

Alustasin teed ujumise juurde 29 aastaselt. Olles eelnevalt lapsena tegelenud 6 aastat tsuudoga, käinud rattatrennis, mänginud jalgpalli.
29 aastaselt õppisin ujuma ja sujuvalt kujunes minu ujumise õppimine treenimiseks, ning esimene võistlus ujmises oli juba aastapärast.
Olen kuni 42 aastaseks saamiseni võitnud erinevaid poodiumi kohti ujumises, nii apsoluudis, kui ka masters klassis.
Enamjaolt olin siiski apsoluudis 10-15 seas üle Eesti.
Olen Tartu meistrivõistluste 2 koha omanik, Tartu kevad rahvusvahelisel ujumisvõistlusel 2x 3koha omanik, palju medaleid avaveeujumistelt ja alles 41 aastaselt tulin Avaveeujumise Eesti meistrivõistlustel esimesele kohale oma vanuseklassis. Euroopa masters meisrtivõistlustel Hispaanias saavutasin oma vanuseklassis 10 koha konnaujumises.
Olen avaveeujumistena ära ujunud enamus Eesti suuremad saared, ehk siis enamus saartele ujunud.
Erinevate projektidena ujunud: marsruudina-Vormsi-Hiiumaa-Saaremaa-Muhumaa-mandri, siis veel: Naissaare-Aegna-Prangli-Rammu-Koipsi-mandri.
Olen ujunud Võrtsjärve pikkupidi otsast lõpuni 40km. Olen ujunud kahes etapis terve emajõe otsast lõpuni läbi: 1. Võrtsjärvest-Tartuni 57km & Tartust-Peipsini 45km Olen ujunud Emajõgi 100 projekti raames 35km ja pidin katkestama kahjuks vale toiduvaliku tõttu.
Emajõgi 100km raames Sidusin selle ka heategevusega ja kogusin raha Eesti diabeedihaigetele lastele tarvikute ostmiseks, koostöös Eesti laste Diabeediliidu ühinguga.
Siin kronoloogiline järjekord tulemustest!

2003a. Eesti Masters 1 koht
2. 2004a. Eesti Masters 1 koht
3. 2007a. Tartu Linna MV 2 koht
4. 2009a. Rae Valla MV 2 koht
5. 2009a. Tallinna Masters 1 koht
6. 2009a. Lääne Eesti saarte tuur: Vormsi-Hiiumaa-Saaremaa-Muhumaa 35km.
6. 2009a. Euroopa Masters Hispaanias 10 koht
7. 2009a. Pikamaaujumine Võrtsjärvest- Tartuni mööda Emajõge 57km
8. 2010a. Eesti MV 1-2 koht
9. 2010a. Viimsi Valla MV 3 koht
9. 2010a. Emajõgi 100km ujumine+ Heategevus Eesti laste Diabeediühinguga koostöös
10. 2011a. Elva MV avavesi 2 koht
11. 2011a. Harjumaa MV 2 koht
12. 2011a. Rahvusvaheline võistlus Tartu Kevad 2x 3 koht.
13. 2011a. Pikamaaujumine Tartust- Paipsini mööda Emajõge 45km.
13. 2011a. Taliujumis MV 3 koht
14. 2012a. Taliujumise Eesti MV 3 koht
15. 2012a. Põhja Eesti saarte tuur: Naissaar-Aegna-Prangli-Rammu-Koipsi 45km.
16. 2013a. Tallinna Masters 3 koht
17. 2013a. Rõuge suurjärv 3 koht
18. 2013a. Saadjärve ujumine 1 koht
19. 2013a. Võrtsjärve ületus 40km
20. 2014a. Tallinna Masters 1 koht
21. 2014a. Saadjärve ujumine 2 koht
21. Emajõe Karikas 1 koht
22. 2014a. Eesti avaveeujumise MV 1 koht
22. 2014a. Viimsi Valla parima sportlase nominent
23. 2015a. Saadjärve ujumine 1 koht

Erinevad Artiklid Taliujumisest väljaannetes: Arst.ee Tervis+ Jooksja jne.
Paljudel võistlustel olen medalid võitnud vanuseklassidena ja paljud võistlused apsoluutarvestuses.

Born 1973 (age 45)
Coach Teet Daaniel
Club U-klubi

Competition results

Teet Daaniel hasn't added his results yet.
Check back soon or follow him to receive updates.
Sponsors
Your logo missing? Click on the button.