NEW! Download Sportlio app from Google Play Store

March Top 10 - View most visited athletes here!

Kuido Jõgisalu (30)

Men's Physique 2

Meet sports friendly companies

These companies have joined sportlio. Want to show your company here? Click here!

Bio

Hei!

Tegelen spordialaga, milleks on men's physique ehk rannafitness. Leidsin selle ala enda jaoks 2015 jaanuaris, ning tänaseks olen osalenud viiel võistlusel:
I võistlus LEKV 2015 - 1. koht rannafitness +178cm algajad
II võistlus EKV kulturismis ja fitnessis 2015 - 3. koht rannafitness +178cm
III võistlus IFBB Latvian Open Championships 2015 - 6. koht rannafitness +178cm
IV võistlus Latvia Riga Pearl 2015 - 2. koht rannafitness absoluut (kõik pikkused koos)
V võistlus Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis - 2. koht rannafitness +178cm
Kirjutan natuke ka endast lähemalt.

Vanus: 25
Pikkus: 190cm
Kaal: sõltub olukorrast :D
Hetkel treenin Spa&Sport Pärnu jõusaalis
Pärit olen Kullamaalt, Läänemaalt, aga tänaseks olen elanud Pärnus juba viimased 8 aastat.

Spordiga olen tegelenud vist kogu elu! :) Jõusaalipisiku olen endale külge saanud viimase 2,5a jooksul. Muidu olen mänginud võrkpalli nii kaua kui mäletan. Juba väikse poisina sai isaga võrkpallitrennides käima hakatud ja sealt tuli ka suur huvi pallimängu vastu. Käisin kuni 10nda klassini Kullamaa Keskkoolis, selle aja jooksul sai igal võimalikul hetkel võrkpalli mängitud :D kõik noortele mõeldud trennid ja täiskasvanud meeste trennid sai läbi käidud. :D Kullamaalt on pärit endine eks-koondislane Romet Priimägi, kes tollel ajal pallis Pärnu VK ridades, tema tutvustas mind oma treeneritele ning mind kutsuti Pärnu trennidesse. Terve 10nda klassi sai käidud koos Priimäega õhtuti Pärnus pallitrennides. Kuna endal oli võrkpalli vastu suur huvi ning treenerid nägid samuti minus mängumeest, sai Pärnusse kolitud, käisin 11-12 klass Pärnu Ülejõe gümnaasiumis. Pärnu Võrkpalliklubis olen mänginud A ja B klassi ning esiliiga võistkondades. Mõnda aega sai käidud ka esindusmeeskonna trennis, kuid nagu ikka, on igas spordis oma tüüpvigastused ja ei pääsenud sellest ka mina. Pallimänguga "hankisin" endale seljavigastuse - alaseljas on disk lülide vahelt põrutuse tõttu natuke välja tulnud ning teeb palli mängides valu. Vahepeal sai keskkool lõpetatud ja hakkasin tööd otsima ning sai asutud õppima ka Pärnu Kolledžisse. Seega hakkas pallimäng tasapisi tahaplaanile jääma. Pärnus oli ka palju minu ealisi teisi noormehi kellega oli raske konkureerida, selg takistas mängimist ka ning otsustasin suuremast koormusest loobuda. Mängisin mõne hooaja veel Läänemaa ja Pärnumaa rahvaliigas, kuigi selg andis põrutades alati tunda - no mis sa teed, võrkpall oli südames (siiani on :D). Lõpuks otsustasin 2014 sügisel, et aitab, ei ole mõtet ennast lõhkuda ja lõpetasin võrkpalli harrastamise.

Jõusaalis käisin põhikoolis ning ka pallitrennide kõrvalt keskkooli ajal. Sellel eluetapil ei olnud väga eesmärki, vaatasin seda, mis suuremad poisid tegid ja tegin järgi. :D Pallitrennide kõrvalt sai jõusaalis tehtud pigem üldfüüsilisi harjutusi, mida treener ette näitas.
Arvan, et olen kuskil 2,5a käinud jõusaalis 3-4 korda nädalas, algul ikka tegin seda, mis oskasin, interneti kavad jne. :D Alates 2014 sügisest, kui võrkpalliga lõpu tegin, otsustasin, et panustan rohkem jõusaalile. Hakkasin tihedamini treenima ning mingil määral ka toitumist jälgima. Aasta algul aga tundsin, et midagi on nagu puudu, tegevusel võiks olla mingi konkreetne eesmärk. Seega mõtlesin proovida sellist ala nagu men's physique. Sellest tulenevalt võtsin ühendust Ott Kiivikaga ning tema arvas ka, et miks mitte ja ta nõustus mind juhendama. Jaanuaris alustasin tema toitumis- ja treeningkava jälgimist ning nii minu fitnessitee algaski!

Born 1990 (age 30)
Coach Ott Kiivikas
Club Spa&Sport Pärnu, Tiim Go Fit

Personal bests

Fitness

Show
Nr of competitions 6

Competition results

Fitness

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis 2015 Men's Physique +178cm 2. Estonia, Tallinn 31/10/15
Latvia Riga Pearl 2015 Men's Physique ABSOLUTE 2. Latvia, Riga 25/10/15
IFBB Latvian Open Championships 2015 Men's Physique +178cm 6. Latvia, Riga 03/05/15
Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis 2015 Men's Physique +178cm 3. Estonia, Tallinn 18/04/15
Lõuna Eesti karikavõistlused 2015 Men's Physique beginners +178cm 1. Estonia, Tartu 04/04/15

Sponsors

Contact athlete to become a sponsor!