*New Feature* - product and service recommendations

Top 10 Most Visited Athletes in June

Kevin Vabaorg (21)

Triatlon

23 FANS
31 May 2019

Alles oli oktoober, kus tuli triatloni võistluskombe rippuma panna ja hoopis laiguline vorm selga tõmmata. Kaheksa kuud on nüüd möödas ja kaitsevägi on ametlikult läbi. Algus oli raske, aga mida rohkem oli tegevust, seda kiiremini läks aeg.

Ajateenistus füüsiliselt tugevale noormehele pole keeruline ega raske. Tuleb harjuda rutiiniga, kaitseväe sisemäärustikuga, kasarmu kodukorraga, sõduri varustusega ja peale seda läheb teenistus nagu linnu tiivul. Isiklikult mulle isegi meeldis see kogemus, mis ma sealt sain. Olen nõus, et vahest oli väga palju stressirohkeid olukordasid, kuid nendest tuleb üle olla. Mingi hetk leitakse kõikidele probleemidele ikkagi lahendus.

Teenistuse jooksul sain auastme kõrgenduse (reamehest-kapraliks) seetõttu, et olin siderühmas jaoülem. Teenistusse tuleb suhtuda positiivselt ja näidata, et sa viitsid kaasa töötada, siis on ka ukse sinu jaoks rohkem avatud. Märtsikuu ajal sain käia ookeani taga võistlustel. Sealt saadud kogemus oli ainult boonuseks. Käia ja näha, kuhu on arenenud sõjavägi ühes maailma suurimas riigis. See on uskumatu. Nüüd kaunistab kodus seina peal ajateenistuse tunnistus „Kevin Vabaorg on läbinud ajavahemikul 01.10.2018-31.05.2019 Eesti Kaitseväe ajateenistuse“.

Suvel plaanin võtta triatloni hooaega natukene kergemalt. Võistlen kodustel võistlustel ja teen treeneri tööd kodukandi klubis. Suurem rõhk hakkab sügisest, kus liigun edasi õpingutega ja treeningutega Tartus.

Hea meel on teatada, et REVEXER OÜ on pannud õla alla uue ratta soetamisel. REVEXER OÜ tegeleb Rakveres autohooldusega. Kui tekib probleem autoga, siis see on koht, kuhu pöörduda kui otsite kiiret lahendust.

Kirjutamiseni!
Kevin

24 Nov 2018

29. septembril tegin enda hooaja viimase stardi Saaremaa duatlonil. Stardist ära joostes üritasin esimestel sabas püsida nii kaua kui võimalik. Peale esimest jooksuringi hakkas vahe kärisema ning rattale minnes oli vahe kasvanud minutini. Rattaetapil oli ainus eesmärk meestele järgi sõita. Teise vahetusalasse jõudsin teisena. Jooksudistantsi teises pooles suutis Suurkivi mind kinni püüda ja lükata mind kolmandaks. Esikoha saavutas Henry Räppo ja teiseks tuli Mart Suurkivi.

Tulemused: http://www.racetecresults.com/Results.aspx?CId=16573&RId=3126&EId=3

2018. aasta hooaeg algas märtsis ja lõppes septembris. Ütleks nii, et üpriski pikk hooaeg. 1. oktoobril astusin Staabi- ja sidepataljoni pääsla uksest sisse ja läksin aega teenima. Nii öelda „off-season“ kestab seekord kuni suve alguseni.

18. novembril jagati Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus Erinevate Tubade Klubis nii triatloni kui ka duatloni karikasarja karikaid. Hooaja kokkuvõttes tulin triatlonis kui ka duatlonis II kohale. „Igavene teine“.

Siinkohal tahaksin tänada tüdruksõpra, vanemaid, sõpru, sugulasi ja ettevõtteid, kes panid mulle õla alla ja toetasid mind sellel ülemineku aastal.

Eesti Triatloni Liit
Vinni VAK
T3 Triathlon Team
Arena
Vinni Vallavalitsus
Aqva Hotel&Spa
Voore Farm OÜ
Massöör Anne Hallik

Samuti suur tänu treeneritele, kellega sai palju tööd tehtud!
Margus Tamm
Kaja Haljaste

Suur kummardus Teie ees ja aitäh!
Näeme järgmisel hooajal!

Pildid: Jüri Suurkivi, Anette Hallik

26 Sep 2018

Article:

Duatloni pronksimees!

Läinud nädalavahetusel toimus Tabasalu duatloni Eesti meistrivõistlused, kus saavutasin pronksise poodiumi koha. Võistluste jaoks erilist ettevalmistust ei teinud ning läksin võistlemist nautima. Peale esimest 5km jooksu läksin ratta peale küll 10-nda mehena, kuid peale esimest rattaringi võistlesin juba medali kohal. Teise vahetusalasse jõudsin teisena, kuid finišisse jõudsin kolmandana. Teise koha mehel, Mart Suurkivil, oli seekord väledamad jooksujalad.

Tulemused: http://www.racetecresults.com/Results.aspx?CId=16573&RId=207

Hooaja viimase stardi teen laupäeval Saaremaa duatlonil.

Kirjutamiseni!

11 Sep 2018

Püssi põõsasse ei visanud!

Septembri alguses toimusid üliõpilaste maailmameistrivõistlused Kalmaris. Kohale jõudes oli ilm mõnusalt soe, kuid prognoos näitas, et võistlustel hakkab vihma kallama. Nii ka oli. Kuid meid eestlasi see ilm ei heidutanud, pigem meeldis. Paar päeva enne võislust oli treeningutel väga hea tunne, mis andis enesekindlust juurde tugeva tulemuse tegemiseks. Ujumises tegin rahuldava tulemuse ning vahetusalas sujus kõik suurepäraselt. Ratta esimestel kilomeetritel hakkasin poisse vaikselt noppima, kuni jõudsin teise punti. Ratast oli kolm ringi, kuid kahjuks teise ringi alguse, parem kurvis kukkusin libeduse tõttu. Vihma sadas nii palju, et teed olid muutunud libedaks. Kahjuks minu tõttu kukkus veel kaks triatleeti, kes koheselt tõusid püsti ja sõitsid edasi. Kindluse mõttes kontrollisin ennast, et kas kõik on ikka korras, et edasi võistelda. Korras käis mõte läbi, et katkestan, kuid otsustasin ikkagi lõpuni minna. Olen ise üllatunud, et peale kukkumist suutsin joosta üsna rahuldava jooksuaja. Peale võistlust hotelli ja haavu lakkuma.

Tulemused: https://triathlon.org/results/result/2018_kalmar_fisu_world_university_triathlon_championship/333609

Järgmine päev toimus teatevõistlus. Eelmise päevaga võrreldes oli ilm täiesti vastupidine. Päike paistis ja õhutemperatuur soojem. Koosseisus Katrin Zaitseva, Henry Räppo, Paula-Brit Siimar ja mina saavutasime 17 võistkonna seas 12. koha. Iga üks andis endast maksimumi, et üliõpilaste maailmameistrivõistlustele panna korralik punkt.

Tulemused: https://triathlon.org/results/result/2018_kalmar_fisu_world_university_triathlon_championship/333611

Kalmaris lõppes selle hooaja viimane triatloni start, kuid septembrikuus on plaan veel teha kaks duatloni. Üks toimub juba kahe nädala pärast Tabasalus, kus jagatakse EMV medaleid ning nädal hiljem toimub finaaletapp Saaremaal.

Näeme Tabasalus! Kirjutamiseni!

06 Aug 2018

Viimasest sissekandest on möödunud kuu aega, siis järgnev postitus on taaskord veidi mahukam. Kolm nädalavahetust ja kolm erineva tasemega võistlust.

Kõige pealt toimusid kodumaal Tartus triatloni Euroopa meistrivõistlused. See start oli hooaja tippsündmusi. Väike ülevaade võistlusest. Ujumine toimus seekord natukene teistmoodi võrreldes möödunud aastaga. Alguses ujuti allavoolu ja siis tagasi vastuvoolu. Raskendatud tingimused andsid parematele ujujatele eelise, kuid ise ei suutnud seda ära realiseerida, sest pundis ujudes oli palju rabelemist. Rattale minnes oli vahe esimestega kerkinud minuti peale ning seda tuli hakata kärpima. Kohe alguses gaas põhja ja esimest gruppi püüdma. Tundsin ennast ratta seljas enesekindlalt ja hästi, kuid teise vahetusalasse jõudes jäi esimestega ca 10 sek vahe. Tugev rattasõit jättis oma jälje, siis kiireks jooksuks olid jalad väsinud ning samuti tuli Vanemuise teatri kõrval olevat tõusu läbida kaks korda. Saavutatud 45. kohaga jään rahule, sest see oli mu esimene start eliidi Euroopa meistrivõistlustel. Samuti suur kummardus kaasaelajatele, kes raja ääres toetasid. Te olete imelised, aitäh!
Tulemused: https://www.triathlon.org/results/result/2018_tartu_etu_triathlon_european_championships/321677

Järgmine nädalavahetus otsustasin startida Narva triatlonil, et teha hea treeningvõistlus enne Malmö Euroopa karikaetappi. Otsest ettevalmistust võistluse jaoks ei teinud ja läksin starti koormuse pealt. Stardis valisin natukene vale koha ja jäin teiste taha toppama, kuid esimese poi juurde jõudes oli kõik kontrolli all ja sai iseseisvalt edasi ujuda. Ülejäänud alad korralikult esitatud ning teine koht absoluut arvestuses ja vanuseklassis saavutatud.
Tulemused: http://www.racetecresults.com/Results.aspx?CId=16573&RId=191&EId=4

Kiire võistlusreis Malmösse. Võistluste peamiseks eesmärgiks oli saada esimesed ETU punktid, mis tagaks võistlustele peale saamise. Arvutuste kohaselt jäin umbes viie sekundiga neist eemale. Teine kord! Üleüldiselt oli tehtud võistlus hea. Ujumisest üsna eespool välja tuldud, rattas teisel ringil esimene grupp kinni püütud ning jooksma mindud heal positsioonil. Andsin jooksus endast maksimumi, et vahe liidriga oleks minimaalne, kuid kiire rada oli nende kasuks. Saavutasin tihedas konkurentsis 48. koha.
Tulemused: https://www.triathlon.org/results/result/2018_malmoe_etu_sprint_triathlon_european_cup/321667

Järgmine põhivõistlust on üliõpilaste maailmameistrivõistlused Kalmaris, kus Eesti on väljas tiimiga (kaks meest ja kaks naist). Kõik stardivad individuaal stardis ja võistkondlikus teates. Kindlasti on plaanis teha kodumaal ka paar starti enne MM-i.

Fotod: Jüri Suurkivi, Juri Vsitsev

03 Jul 2018

Kiire aeg on möödas ja lõpuks leidsin aega, et uuendada blogi ning tuua teieni värskeim info võistlustelt.

Juuni alguses Paides toimunud Eesti triatloni karikasarja avaetapil saavutasin II koha. Enne võistlust panime Henry Räppoga plaani paika, et ujume võrdselt ja sõidame rattas teistega võimalikult suure vahe sisse. Seda me ka tegime. Teise vahetusalasse jõudes oli vahe kerkinud kahe minutini, mis tähendas seda, et joosta sai ilma suurema pingeta, sest tagant tulnud mehed enam meid ei hirmutanud.

Tulemused: http://www.racetecresults.com/Results.aspx?CId=16573&RId=3109

Nädal hiljem lendasime Henryga Belgiasse võistlustele. Euroopa karikaetapp toimus väikeses linnas nimega Wuustwezel. Sealt linnast on pärit hetkel maailma karikaetappidel ja WTS-is kaasa lööv triatleet Marten Van Riel, kes koduse võistluse teist aastat järjest võitis. Rada ja ilmastikuolud oli suurepärased hea stardi tegemiseks, kuid siiski ebaõnnestusin. Ujudes kaotasin liialt sekundeid liidritele, et peale esimest vahetusala jõuda esimesse gruppi. Rattas moodustust väike punt, millega üritasime jõuda esimestele järgi, kuid tulutult. Jooksma minnes ei olnud võimalik kohta tõsta. Saavutasin 57. koha, millega ei jäänud rahule.

Tulemused: https://www.triathlon.org/results/result/2018wuustwezel_etu_sprint_triathlon_european_cup/321373

Peale Wuustwezelit siirdusime edasi Holtenisse, kus toimus järgmine Euroopa karikaetapp. Võrreldes eelmise aasta vihmase ja tuulise ilmaga oli seekord erakordselt soe. Soojakraadid püsisid stabiilselt 25°C või üle. Kui ujumine on olnud minu tugevaim ala, siis viimasel kahel võistlusel olen põrunud. Vahe liidritega on muutnud liiga suureks. Tundsin ennast vees paremini kui Wuustwezelis, kuid siiski ei andnud endast kõike, et olla kohe esimeses pundis. Rattas tuli korralikult suruda, et liidritele järgi jõuda. Vahetusalasse jõudes oli pea 40-liikmeline grupp koos ja mindi jooksma. Joostes hoidsin sammusagedust ja kehaasendist, et liigset kangutamist ei tekiks. Samm oli kerge ja ületasin finišijoone 45. mehena.

Tulemused: https://www.triathlon.org/results/result/2018_holten_etu_sprint_triathlon_premium_european_cup/321743

Arvestades kõike seda, et võistlen esimest aastat eliidi meestega, siis on tehtud tulemused keskmiselt tugevad. Ei ole head ega halvad, kuid töö käib selle nimel, et muutuda veel tugevamaks.

Tuleval nädalavahetusel toimuvad Valgas triatloni EMV. Teist korda sellel hooajal stardin olümpiadistantsil. Võistlustel on rattadistantsil tuulesõit keelatud, mis tähendab seda, et tuleb sõita omapäi ehk üksi. Tuulesõidu eest saadakse penalti või DQ. Samuti on Valgas kohal meie partner Arena oma suurepärase tootevalikuga. Tule uuri jugelt, mida seal pakutakse!

Suur, suur kummardus ja tänu mu toetajatele ning kaasaelajatele, kes sellel teel on mind aidanud! AITÄH!

Fotod: Jüri Suurkivi, Inga Huitema, Ergo Kukk.

07 May 2018

Esimene olümpiadistants, laager ja Tuneesia Aafrika sprindidistantsi karikaetapp.

2018. võistlushooaeg algas Quarteira Euroopa karikaetapiga, mis toimus 24. märtsil Portugalis. Tegemist ei olnud enam juuniori etapiga vaid eliidi võistlusega ja minu esimese olümpiadistantsiga. Võistluse tulemus üllatas mind. Ujumisetapil oli väga raske ette näha, kuhu ujuma peab, sest suured ja tihedad lained peitsid poi ära. Vahetusalasse joostes oli see aasta randa tekkinud liivavall, mis muutis oluliselt jooksurütmi ja tegi kalipso avamise raskeks. Rohkem tuli keskenduda sellele, et püsti jääks ja teistega koos vahetusalasse jõuaks. Rattaetapil läks kohe töötamiseks, sest eesmärk oli esimene punt kätte saada. Kahjuks seda meil ei õnnestunud, sest suurem osa mehi ei tahtnud/jaksanud eesotsas tööd teha. Peale tõsist töötamist rattal oli jooksu algus üsna mõnus, kuni viienda kilomeetrini. Kuna ma pole ajaliselt pikemat võistluspingutust varem teinud, siis hakkasid tekkima probleemid, kuid ma ei lasknud ennast nendest heidutada ja jooksin 49. mehena üle finišijoone. Paari päevaga taastus keha ära ja olin valmis laagerdama.
Tulemused: https://www.triathlon.org/results/result/2018_quarteira_etutriathlon_european_cup/321062
Nagu ka eelnevatel aastatel, toimus tänavune laager Benidormis. Laagri eesmärk oli laduda põhja eelolevaks hooajaks. Suur rõhk oli ratta kilomeetrite kogumisel. Sõidetud sai sellistesse kohtadesse, kus varem polnud käinud. Samuti tegime kiireid ja mahukaid treeninguid basseinis kui ka staadionil. Ühel laagri päeval matkasime Puig Campana tippu, mis asub Finestratis. Mäe kõrgus tipus oli 1409 meetrit. Meie alustasime enda matkamist umbes 500 meetri kõrguselt. Jäin laagriga 100 protsendiliselt rahule ja ootan huviga uut hooaega.

30. aprillil lendasin koos tiimikaaslase Henryga Tuneesiasse võistlema. Kuna see aasta on nii-öelda ülemineku aasta juuniori east täiskasvanute ikka, siis tuleb otsida võistlusi, kuhu oleks võimalik peale saada. Jõudsime Tuneesiasse nädala alguses. Transferiga viidi meid kuurort linna Yasmine Hammameti. Hotell oli mugav ja söök mitmekesine, kuid võistluseelseid treeninguid oli halb teha. Samuti ei vedanud meil ilmadega, kuid võistlustel näitas kliima enda tõelist külge. Laus päike, soe ja väga nõrk tuul. Tegemist oli sprindidistantsiga, siis oma sooritusega üsna rahule ei jäänud. Ujumine oli tugev ja kiire ning tulin eespool välja, kuid vahetusalaga kaotasin väga palju. Peale vahetusala tekkis liidritega vahe sisse ja rattas pidi pedaale suruma hakkama, et neid kätte saada. Viimasel ringil jõudsime neile järgi ning alles siis sain natukene jala sirgu lasta ja puhata enne jooksuetappi. Jooksma minnes lõi kohe alguses ülemiste kõhulihaste juurde krambi. Valu oli nii tugev, et pidin paar aeglasemat jooksusammu vahele tegema, et lõpuni võistelda. Oma täpset tulemust siiamaani ei tea, sest www.triathlon.org lehel selle etapi tulemused puuduvad.

Nüüd olen tagasi kodumaal ja pühendun õpingutele, et kõik tegemata tööd tehtud saaks.
Soovin tänada suurimaid toetajaid kaasaelajaid!

Piltide autorid: Filipe Pereira ja Hans Korman

Olge tugevad!

06 Mar 2018

Rõõmsad uudised ja uus väljakutsed!

Mul on heameel teatada, et see aasta alustasime koostööd Arenaga. Mis on Arena? Arena on ujumistarvikute, ujumisriiete ja triatloni tarvikute tootja. Ujumismaailmas üks enim levinumaid brände, mida kasutavad tuntud ujujad ja triatleedid. Kodulehelt leiate hea hinnaga kvaliteetseid ja mugavaid tooteid. --> https://www.arenaswim.ee/

Läinud nädalvahetusel võistlesin kahel ujumisvõistlusel. Esimene võistlus toimus Karksi-Nuias, kus peeti selle aasta valdade talimängud. Vinni valla tiimiga tulime auväärt kuuendale kohale, kuid kokkuvõttes saavutas vald kuni 8000 elanikuga omavalitsuste grupis kolmanda koha. Et koduvallale rohkem punkte tuua, tuli ujuda kõik alad. Alade järjestus oli 100 krooli, 100 rinnuli, 100 selili ja 4x50 krooli kombineeritud teade (2 meest + 2 naist).

Järgmisel päeval toimus Tartus üliõpilaste meistrivõistlused ujumises. Ujusin kolm individuaalset ala: 50 krooli, 50 selili, 100 kompleksi. Võistluste lõpus taaskord 4x50 vabalt kombineeritud teade. Teatemeeskonnaga saavutasime tubli teise koha.

Juba tuleva nädala lõpus pakin kotid ja lähen kevadist laagrit pidama teada tuntud Benidorm, mis asub Lõuna-Hispaanias. Samuti osalen 24. märtsil Quarteiras Euroopa karikaetapil, kus teen oma elu esimene olümpiadistantsi. Olümpiadistants koosneb 1,5km ujumisest, 40km rattasõidust ja 10km jooksust. Tundub raske? Minu jaoks mitte, mulle meeldib latti liigutada kõrgemale.

Olge muhedad!

28 Jan 2018

Käib tihe töö algavaks hooajaks!

Kirjutan võimalikult lühidalt, kuidas mul läheb. 2017. aasta sügisel siirdusin õppima kehakultuuri Tartu Ülikooli. Pärast esimest poolaastat olen arusaanud, et läksin studeerima õiget ja enda jaoks vajalikku valdkonda. Õppeained on piisavalt paindlikud, et teha kooli kõrvalt võistlussporti.

Uue hooaja ettevalmistusperiood algas detsembris. Alguses üritasime vaikselt "mootorid" käima ja liikuma saada ning nüüd järk-järgult tõstame koormuseid. Peale jõule algas ülikoolist puhkus. Olen trenni saanud teha nagu tippsportlane: trenn > söök > lõunauinak > trenn > söök > magamine. Ilma ühegi tagasilöögita (ptui, ptui, ptui 3x üle õla) on süstemaatilist trenni saadud teha piisavalt palju. Emotsioonid on positiivsed ja ootan huviga järgmist hooaega.

Et postitus ei jääks liiga halliks, lisan juurde pildi eelmise aasta Saaremaa duatlonist, kus esimest korda elus sai võisteldud eraldistardi rattaga.
Foto autor: Jüri Suurkivi

Olge muhedad!

26 Nov 2017

On aeg tõmmata joon alla 2017. aasta hooajale ning alustada järgmist uuelt lehelt.

Õppisin oma keha paremini tundma. Samuti oli rõõmustavaid ja pettumusi, kukkumisi ja eneseületusi. See on väike osa sõnu, mis iseloomustavad selle aasta hooaega.
Hooajale tagasi vaadates näib, et progress on toimunud kõigil kolmel alal. Kõige rohkem üllatas mind jooksmine. Tunnen, et jalad hakkavad kõhu alt välja tulema.

Välismaal tegin kokku kaheksa starti ja mõned korrad jõudsin ka paarile kodumaisele triatlonivõistlusele. Hooajaks püstitatud eesmärgid suutsin enamjaolt ära täita. Käisin ära juunioride Euroopa meistrivõistlustel, kus saavutasin 35. koha, millega kvalifitseerusin maailmameistrivõistlustele. Vaatamata rasketele ilmaoludele, suutsin lõpetada esimese juunioride MM-i 52. kohaga.

Oktoobri lõpust kuni novembri keskpaigani sai nii meelt kui füüsist tuulutatud erinevate aktiivsete tegevustega, et koguda energiat ja tahet uueks ja huvitavaks hooajaks. Minu ümber on olnud inimesed, kes on andnud mulle tuge ja uskunud minusse.

Siinkohal sooviksingi tänada oma pereliikmeid, tüdrukut ja sugulasi, kes olid mulle igal ajahetkel olemas. Te olete suurepärased!

Treener Margus Tamm – On mulle jaganud palju erinevaid nippe, oskusi, kogemusi ja veel palju muud. Teinud minust tugevama sportlase ja parema inimese. Aitäh!

Massöör Anne Hallik – Aidanud hoida lihased töökorras ning tänu sellele saan ennast võistlustel realiseerida maksimaalselt. Aitäh!

Vinni vallavalitsus – Osutanud finantsilist abi – varustuse soetamisel, võistlustel, laagrites. Aitäh! http://www.vinnivald.ee/

Rattabaas – Parandanud alati kõik tehnilised vead, mis on hooaja jooksul ette tulnud. Samuti toetanud varustuse soetamist. Aitäh! https://www.rattabaas.ee/#home

Aqva Hotel&Spa – Lemmik koht, kus basseinis ujumisoskusi täiendada ja pärast saunades taastuda. Aitäh! http://www.aqvahotels.ee/

Voore Farm OÜ – Nende töö kannab alati vilja. Vajalik söök tuleb söögilauale just Voore Farmi lautadest kasvanud loomadest, mida soetame Kulina Lihatööstuse lihapoest. Aitäh! http://www.voorefarm.ee/

Gunnar ja Monika Tõnning – Inimesed, kes aidanud mind igas olukorras. Leidnud lahendusi ja tulnud alati appi. Aitäh!

Jooksuekspert – Leidnud alati parema valiku Saucony jooksususse, et jalad püsiksid terve hooaja tervena. Aitäh! http://jooksuekspert.ee/

Eesti Triatloni Liit – Teinud kõik, et areneda paremaks sportlaseks ja inimeseks. Aitäh!
http://www.triatlon.ee/

Foto: Mallor Malmre

Load more posts

Article:

Bio

Olen väikesest Viru-Jaagupi alevikust pärit 20-aastane triatleet Kevin Vabaorg. Triatloniga puutusin kokku esimest korda 2012. aastal. Enne seda tegelesin igapäevaselt ujumisega Gunnari ja Monika Tõnningu käe all. Põhikooli hariduse sain Vinni-Pajusti Gümnaasiumis ning gümnaasiumi lõpetasin Audentese Spordigümnaasiumis. Peale keskkooli lõppu läksin Tartu Ülikooli õppima kehakultuuri, kehalise ja kasvatuse erialal.
2016. aasta alguses hakkasin koostööd tegema treener Margus Tammega. Teeme treeneriga süstemaatilist ja ühistööd, et jõuda „Kiiremini, kõrgemale, kaugemale“.

Born 1998 (age 21)
Coach Margus Tamm
Club Vinni VAK

Personal bests

10000m

Show
Personal best

100m freestyle (LC)

Show
Personal best

100m freestyle (SC)

Show
Personal best

1500m

Show
Personal best

1500m freestyle (LC)

Show
Personal best

1500m freestyle (SC)

Show
Personal best

200m freestyle (LC)

Show
Personal best

200m freestyle (SC)

Show
Personal best

400m freestyle (LC)

Show
Personal best

400m freestyle (SC)

Show
Personal best

5000m

Show
Personal best

50m freestyle (LC)

Show
Personal best

Triathlon - Sprint

Show
Personal best

Competition results

10000m

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Tartu Linnamaraton 7. 35:28 Tartu, Estonia Oct. 2016

100m freestyle (LC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Balti Meistrivõistlused 38. 57.87 Tallinn, Estonia April 2016
Järvamaa lahtised I etapp 0. 58.49 April 2014

100m freestyle (SC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Eesti Lühiraja Meistrivõistlused ujumises 15. 55.77 Tallinn, Harjumaa Dec. 2015
Tartu Kevad 56.32 Nov. 2014

1500m

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Valdade suvemängud 7. 04:41.84 Estonia, Vändra July 2016
EKSL kergejõustikuvõistlus 3. 04:39 Rakvere, Eesti May 2016

1500m freestyle (LC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
97. Eesti Meistrivõistlused ujumises 3. 17:40.79 Eesti, Tallinn June 2016
Tartu Eestikad 17:55.99 June 2014

1500m freestyle (SC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Eesti Meistrivõistlused Staieridistantsil 12. 17:25.74 Sillamäe, Eesti Feb. 2016
Sillamäe staier 17:34.17 Feb. 2014

200m freestyle (LC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
97. Eesti Meistrivõistlused ujumises 8. 02:05.95 Eesti, Tallinn June 2016
Tartu, Eestikad 02:07.43 June 2015

200m freestyle (SC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Eesti Lühiraja Meistrivõistlused ujumises 7. 02:00.23 Tallinn, Harjumaa Dec. 2015
Tallinn Eestikad 02:01.49 Dec. 2014

400m freestyle (LC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
97. Eesti Meistrivõistlused ujumises 7. 04:28.18 Eesti, Tallinn June 2016
Balti Meistrivõistlused 10. 04:28.85 Tallinn, Estonia April 2016
Tallinn, Estonia Cup 04:32.84 March 2015

400m freestyle (SC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Järvamaa Seeriavõistlus 7. 04:38.15 Eesti, Pide Jan. 2016
Tallinn, Kalev Open 04:22.42 Nov. 2014

5000m

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Valdade suvemängud 6. 17:20.96 Estonia, Vändra July 2016
Kadrina Paisjärve jooks 4. 18:16 Kadrina, Lääne-Virumaa April 2016

50m freestyle (LC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
97. Eesti Meistrivõistlused ujumises 26.42 Eesti, Tallinn June 2016

Triathlon - Sprint

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
ITU World Triathlon Grand Final Rotterdam 52. 59:36 Rotterdam, Netherlands Sept. 2017
Zagreb ETU Triathlon Junior European Cup 21. 55:46 Zagreb, Croatia Sept. 2017
Riga ETU Triathlon Junior European Cup 6. 57:34 Riga, Latvia Aug. 2017
Tiszaujvaros ETU Triathlon Junior European Cup 15. 00 Tišzaujvarous, Hungary July 2017
Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup 41. 1:00:0 Tartu, Estonia July 2017
Tallinn Triathlon 2016 EMV 4. 59.26 Tallinn, Estonia July 2016
2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup 7. 57.46 Riga, Latvia July 2016
Elva traitlon 7. 01:05.57 Elva, Estonia July 2016
2016 Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup 28. 01:00.29 Tartu, Estonia July 2016
2016 Valga ETU Baltic Triathlon Championships 5. 01:01.58 Estonia, Valga June 2016
2016 Kupiskis ETU Triathlon Junior European Cup 6. 01:01 Kupiškis, Leedu June 2016
2016 Lisbon ETU Triathlon European Championships 41. 01:02.02 Lissabon, Portugal May 2016
2016 Quarteira ETU Triathlon Junior European Cup 47. 59:18 Quarteira, Portugal April 2016
2015 Tiszaujvaros ETU Triathlon Junior European Cup 17. 40.23 Tiszaujvaros, Hungary Aug. 2015
2015 EST Triathlon National 2. 01:04.56 Tallin, Estonia July 2015
2015 Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup 36. 01:04.24 Tartu, Eesti July 2015
2015 Kupiškis ETU Triathlon Junior European Cup 16. 01:02.42 Latvia, Kupiškis June 2015
Sponsors
Your logo missing? Click on the button.