NB! All changes made between 02.11 until 04.11 8:30 (GMT) were lost due to server change. Sorry for any inconveniences :/

October Top 10 - View most visited athletes here!

Kevin Aas (21)

Freestyle wrestling 43

03 Sept. 2016

Pikk ja raske suvi on läbi, ning siinkohal ka väikene kokkuvõte sellest. Suvi algas rannamaadluse MM-iga Horvaatias juuni alguses. 3.juunil võistlesin kadettide seas, kus kaotasin 3.koha ainult 1 tehnilise punktiga, kus juures 2-3.kohtadel oli kõigil 2 võitu. Järgmisel päeval võtsin osa ka juuniorite kaalust, mis osutus liiga kõvaks pähkliks, ning saavutasin 7.koha. Edasi valmistusin puhkuseks, kuni teade, et saan minna kadettide EM-le, mis toimus Rootsis. Valmistumiseks oli aga aega vähe, ning sain selleks ainult kaks nädalat. EM-l sain loosi tahtel kohe tugeva venelase, kellele pidin alla vanduma, kuid tänu tema pääsule finaali sain ma jätkata lohutusringis. Seal pidasin ukrainlasega tasavägise matši, ning pidin allavanduma seisuga 2:2. Siiski vähese trenni pealt tubli 15.koht. Kuid Rootsiga kaasnes väike "vigastus", sain põlve põletiku, ning pidin antibiootikume tarbima. Kuid see ei takistanud mul osalemist rannamaadluse Eestikatel. Seal tegin ma kaasa nii kadettides ja täiskasvanutes. Rohtudest nõrk, ning suvest väsinud, kannatasin võistluse ära, ning õnnestus mõlemas kaalus finaali saada. Kadettides saavutasin 1. koha, täiskasvanute finaali jaoks olin aga liiga läbi omadega, ning pidin leppima 2. kohaga. Võistluspäeval pidin tegema kokku 9matši, loovutades ära ainult 7punkti, ning võtnud vastastelt 26. :) 1.-6.augustini toimus ka laager Suure-Jaanis, et valmistuda sügiseks. :)

29 May 2016

28.05 toimus Põlva lahtine turniir, kus tegin kaasa täiskasvanute arvestuses. See oli esimene võistlus peale pikka vigastuse pausi. Loos aga ei soosinud ja sain tugeva vastase. Matš oli tasavägine ning väike hirm oli sees, mistõttu maadlesin üsna passiivselt ning seevastu pidin leppima kaotusega. Õnneks sai minu vastane finaali ja sain jätkata lohutusringis, kus tuli juba kindel 10:0 võit. Pronksi matšis tuli aga vastu vana rivaal, kellele Tallinna Openil viimati kaotasin. Vastane pööras kohe matši enda kasuks ja läks 4:0 juhtima. Õnneks suutsin ennast kokkuvõta ja ise domineerida, võttes 16:6 võidu ning 3. koha. Võistlus oli ka ettevalmistuseks rannamaadluse MM-iks ning võib rahule jääda praeguse vormiga. :)

09 April 2016

03.04 toimus Tallinn Open. Kahjuks aga enne võistlust sain põlve löögi mis rikkus võistluse. Esimene matš oli tugeva lätlase vastu ning pidin alistuma 10:0. Teisel ja kolmandal matšil aga polnud vastast, tänu millele sain kergelt poolfinaali. Poolfinaalis tuli aga vastu vana rivaal kellel oli päev siiani hästi läinud. Matš oli tasavägine, kuid pidin leppima rivaali 10:5 võiduga. Kokkuvõtteks üsnagi hea 5.koht.

23 March 2016

19.03 toimus Viljandis Eesti MV kadettidele vabamaadluses. Esimene ring olin vaba hea loosi tõttu ning sain otse poolfinaali. Seal võitsin vastast kindlalt 10:0 jõudes finaali. Kuna vorm oli nii hea, siis jätkasin ka kindlat maadlust finaalis ning alistasin ka tema 10:0 tulles Eesti meistriks.😊

06 March 2016

5.märtsil toimus Lätis K.Kundzina mälestus võistlus,mis oli ühtlasi ka ettevalmistus 19.märtsil toimuvaks EMV-ks, kus saavutasin 2.koha võites venelast ja lätlast 10:0. Kulla heitluses pidin aga alla vanduma lätlasele kaotades 4:2.

Load more posts

Article:

Meet sports friendly companies

These companies have joined sportlio. Want to show your company here? Click here!

Bio

I started at 2008. We have about 8-9 trainings in a week. In morning training we are in gym and in evening training we wrestle.

Alustasin 2008. Meil on 8-9 trenni nädalas. Hommikustes trennides me oleme jõusaalis ja õhtuti treenime matil.