Manually copy the information from your profile if you need!!!

NOTICE! Sportlio will shut down March 15!!!

Kertu Laak (23)

Volleyball 45

Athlete recommends

04 Nov. 2020
07 Oct. 2020

Article:

Laak: tunnen, et tänavu on mul suurem võimalus mänguaega kasvatada

Raadiouudisklipp Vikerraadiost 06.10.2020

05 Oct. 2020

Omik! Või õdakut, millal iganes ja kes iganes seda postitust kuskil loeb.

Sain eelmisel nädalal ühele poole järjekordse Coursera kursusega, seekordseks teemaks oli “Vital Signs” ning sain 6 nädala jooksul targemaks teemades nagu vererõhk, pulsi- ja hingamissagedus ning valu. Põhimõtteliselt olen arst valmis. (tegelikult oli niisama tore uurida ja avastada, miks mu kehas mingisugused protsessid toimivad ja millest tulenevad igasugused ebanormaalsused!) Järgmise kursuse teemat veel täpsustatakse, aga hetkel kaldun arvama, et selleks saab olema “Terrorism & Counterterrorism”. Seda põhjusel, et see tundub huvitav. Mu jaoks on see piisav põhjus küll! Kuna aga eelmine kursus just lõppes ja mõtlesin pisikese vahenädala võtta, leidsin väikese aja, et kirjutada üks nunnu blogipostitus.

Rääkides aja leidmisest, siis olen katsetanud nii aja üleplaneerimise kui ka alaplaneerimisega. Vaba aega on vahel nagu megapalju ja siis jälle pole üldse. Ja kui seda vaba aega on nagu megapalju, siis on jälle vaja otsustada, kas nautida seda mitte midagi tehes ja kasutades vaba aeg ära lebotamiseks, mida tihedal ajal vähe teha saab, või siis teha midagi lahedat/kasulikku/huvitavat, mis võtab küll rohkem energiat, kuid jääb ka rohkem meelde ja värskendab paremini mõtteid. Kasuliku alla käib muidugi ka koristamine või muud olmetoimingud, mille jaoks oleks nagu mõistlik vaba aega kasutada, kuid ometi on see millegipärast alati pigem viimane valikuvariant.

Mõni aeg tagasi katsetasin niinimetatud õhturutiini: tegin omale listi, mida õhtuti ette võtta, et pärast parem uni tuleks ja päev paremini lõpule veereks. Jõin kuuma ja head jooki, kuulasin head muusikat, proovisin kirjutada päeviku moodi asja, kuhu päevased mõtted ja järgmise päeva eesmärgid kirja panna. Põimisin sisse ka venitused või rullimise, õhtused kehahooldused ja aja olemasolul ka filmi või raamatu. Raamatut olen muideks ka varem õhtuti lugenud, nii et umbes tund aega enne magamaminekut saan silmad ekraanidest eemale. Üldiselt oligi kogu see õhturutiin inspireeritud sellest, et ma ei saanud õhtuti hästi und. Tundus, et asi nagu aitas kah. Aga ilmad on nüüd muutunud vihmasemaks ja ka külmemaks ning seetõttu on ka magamajäämine pisut lihtsam. (Btw, ma võtsin eile kasutusele TEKI lina asemel, vat nii kaugele on asjad arenenud!) Kogu õhturutiin on seega pisut soiku jäänud - selles mõttes, et ma ei käi enam listi punkt punkti haaval läbi, vaid teen pigem seda, mis tundub meeldiva tegevusena. Kahjuks pean nentima, et journaling on samuti jäänud tahaplaanile, aga ma loodan, et see muutub - sest ma tellisin Amazonist omale uue huvitava kontseptsiooniga päeviku! Põhimõte on see, et see päevik kestab 5 aastat ning iga päev pead kirjutama ainult ühe mõtte. Iga aasta alustad päevikut uuesti ja näiteks 2021. aasta 6. oktoobril saad samal leheküljel näha, mida samal päeval 2020. aastal mõtlesid! Eks vaatame, kaua ma sellega vastu pean.

Suuremaid plaane on loomulikult pisut keerulisem teha, sest võistluskalender on sel aastal erakordselt tihe. Põhiturniiriga peaksime ühele poole saama juba veebruaris. Juba enne jõule alustame teise ringiga. 8 päeva jooksul mängime tihti 3 mängu. Järgneva kahe kuu jooksul on kalendris 2 vaba päeva… selline see elu on. Vähemalt ei hakka igav.

Sel aastal muidugi ei saa selle üle kurta, et vabadel päevadel üldse reisida ei saa. Igal juhul poleks see tark mõte. Ei tahaks üldse olla esimene, kes mõne viiruse kuskilt üles korjab ja tiimis karantiini põhjustab. Seni on muideks meie liiga tiimid hullemast pääsenud, minu teada pole ükski tiim pidanud mängijaid koju jätma või üldse mängu tühistama. Eks meid testitakse ka pidevalt (tunne on juba selline, et mingi vatitikk on konstantselt kurgus). Samas proovime vabadel päevadel kohalikus piirkonnas ikka ringi vaadata ja leida, mis on hooaja möödudes muutunud. On lihtsalt kahju, et me varem kaugemal avastamas ei käinud - eelmisel hooajal olid Torino-London lennupiletid vahepeal väga hea hinnaga…

Aga mis palliplatsil toimps? Nii üht kui teist. Mingi hetk oli mul rünnakuajastusega väga probleeme, ei saanud üldse aru, mida treener minust tahab. Ise ju tahad ka paremini teha ja saad väga hästi aru, et midagi on nihu, aga ei suuda treeneri soovitusi kuidagi tegudesse panna. Ükspäev sain vist trennis mingi ilmutuse või midagi, või siis olin juba nii palju üle mõelnud, et lõin käega - ja midagi klikkis ajus ära ja sain asjale pihta! Korralik heureka-hetk. Mis ma veel avastasin: mõnel päeval on kaitsemäng kuidagi palju lihtsam, jällegi vist sellepärast, et ma ei mõtle üle ja tegutsen ainult reflekside pealt. Tavaliselt on peale puhkepäeva palju parm fookus ja kaitses mängu lugemine. Süüdistan selles mingisugust müütilist olendit nimega mentaalne väsimus… Aga üldiselt olen trennides olnud motiveeritud, rõõmus, ja nautinud protsessi. Nii et all good in the hood!

Paar liigamängu on ka muideks vahepeal olnud, Perugiast saime 3:0 võidu ning eile kaotasime kodus 0:3 Novarale. Viimase mängu proovime ruttu unustada, ei teinud seal keegi meist päris oma võimetele vastavat mängu. Unustame, aga samas ka õpime, ja liigume edasi!

Eks hoian teid jälle kursis, mida kus õpin ja kus kellega mängime. Livestreamid peaks meie mängudest olema tasuta saadaval ja enne mänge jagan ka oma Facebookis streamide linke. Seniks aga arrivederci ja a dopo!

13 Sept. 2020

Hei, tüübid! Kirjutan vahelduseks ka kallis emakeeles, sest 1) miks mitte ja 2) mul tuleb enda arvates see palju paremini välja. Ja tegelikult tahan ju just eestimaiseid fänne oma Itaalia eluga kursis hoida.

Aeg on siin lennanud kiiresti ja juba vähem kui nädala pärast alustame Serie A1 liigamängudega. Oleme timminud vormi trennides - kus, muide, on olnud minusuguse põhjamaise hinge ja keha jaoks ikka LIIGA palav - ja ka sõprusmängudes. Samuti osalesime Itaalia Superkarikas, kus jäime pidama veerandfinaali. Andunumad fännid ilmselt lugesid, kuidas ma olude sunnil kaheksandikfinaalis põhikuuikusse sattusin ja ütleme nii, et oma ära tegin. Üle 20 punkti teha oli megalahe! Kuigi fänne saalis polnud, ootasid nad meid maskidega spordihalli aia taga, kaasas plakatid ja kõva hääl. Tegelikult oli nende kohalolu juba enne mängu algust kuulda ja ka tunda - mingi hetk lendles ninasõõrmetesse mingisugune pürotehnika õrn aroom, ja me olime üsna ehmunud, et mis nüüd põlema on pandud… aga treenerid olid rahulikud: “Ah, need on lihtsalt fännid.” Veerandfinaalis meil kahjuks sama hästi ei läinud, kui pidime 1:3 Bustole alla vanduma. Seega jäime ilma kogemusest mängida Vicenza linnas vabaõhuväljakul Final Fouri… aga tagantjärgi targana polnudki see võib-olla minekut väärt, sest vabaõhuväljaku taraflex muutus õhtuniiskuses libedaks ja mängud liigutati ikkagi siseruumidesse. Poleks arvanud, et ka võrkpallis võib ilm vingerpussi mängida.

Kuigi kätte on jõudnud juba september, ei ole kliima oluliselt jahenenud. Ainult öösiti ja hommikuti on külmemat õhku tunda, päeval on temperatuur endiselt 30 kraadi ringis. Suurematel higistajatel, nagu mina, on targem trenni alati üks varusärk kaasa võtta, et 2+ tunnnise trenni lõpuks saaks kaks särki ligumärjaks liigitada ja hiljem rohkem pesu pesta.

What about Covid? Still here! Testitud on meid üsna tihti ja kahjuks pean nentima, et ninaneelud ei tundu surkimisest eriti suurenevat. Iga kord on sama ebameeldiv. Meie seas pole seni ühtki positiivset tulemust ette tulnud, loodame, et nii ka jääb!

Üldises tänavapildis on asi üsna lihtne - siseruumides tuleb kanda maski ja paljudes asutustes mõõdetakse enne sisenemist ka kehatemperatuuri. Inimesed on olukorraga harjunud ja mõistavad “uut reaalsust”. Itaalia on vaikselt kevadisest šokist paranemas. Maske meil jagub, üleliia ja liiga pikalt me avalikes kohtades ei käi ja ühistranspordiga ei sõida (õnneks on meile auto antud!). Said vist enamus põhiküsimusi nüüd vastuse.

Nagu mainisin, ootab esimene liigamäng ees tuleval nädalal. Kohe esimesena võtame ette pika bussireisi ja läheme külla Perugiale, kellel on kokku pandud väga korralik mängijate list. Aga ega meiegi papist ole. Ilmaasjata me 6+6 tundi ratastel veeta ei kavatse ja läheme esimeste tabelipunktide jahile!

Pildil Superkarika kaheksandikfinaali highlight: SOOLOBLOKK!!!

30 Aug. 2020

Hey guys! Forgot to tell you all about the friendly matches we had with national team - a rare opportunity in this day and age.

We faced two opponents - Finland and Latvia - over the course of two weeks. So they were all battles between neighbouring countries. In total, we had 6 matches and I think that’s a decent count for a summer without official international competitions, as it later turned out.

Finland, although missing some of their players, was a tough opponent. They played a really fast-paced game and it was very appealing to the eye, but sometimes hard to follow. They had surely put some effort into trying new combinations, too. But how did we manage our own gameplay against them?

First game was a five-setter, from which I remember most vividly the row of jump services in the end of the fifth… which ended with a mistake on a match point. Which led us to losing the match with a two-point difference. To say I was sad after this… But hey, it was AWESOME to play a full match after who knows how long. And in front of a surprisingly big home audience!

For sure, the first match was not tactically what we had been training for during the summer, but after that first match we got more confidence and clarity in our game. Lorenzo had a great way of explaining the “team feeling” on the court - it’s like searching for a radio signal and the goal is to have the “thsthhsathcskahskvkh” sounds between the beautiful song as little as possible! (You really had to be there to hear him do the impression, it was perfect!)

The second match was a “rest day” for me, but I was on again in the third one, where we managed to crush the Finns 3:0! This game showed how we could finally push in the decisive moments and we were really out for one goal. Happy to have this kind of moments on court!

Then we had a couple of days off before Latvia came to visit. By then we were missing a couple of players on our side, but so did the Latvians. And we managed to push the opponents to the ground in all three matches. A very victorious end to our national team summer - an end that came way too quickly.

The European Championship Qualifiers were supposed to happen in the end of August in Belarus, but for safety reasons the games were pushed to January, like most qualifying groups already decided in June. Well. What you gonna do. Life is life. So we all went away to our home clubs and we will be ready to get together again with the NT in December!

But until then… it’s time to do great things here in Chieri!

Load more posts

Article:

Meet sports friendly companies

These companies have joined sportlio. Want to show your company here? Click here!

Bio

"Work so hard that one day your signature will be called an autograph."

standing reach: 250cm
spike reach: 314cm
block reach: 293cm

previous clubs:
2013/14-2016/17 Kohila VK (EST)
2017/18-2018/19 LP Viesti Salo (FIN)

1x Finnish Champion
3x Estonian Champion
2x Baltic Champion
2x Estonian Cup Winner

Estonian national team since 2013
Estonian female volleyball player of the year 2017-2020

Born 1998 (age 23)
Coach Giulio Cesare Bregoli, Lorenzo Micelli
Club Reale Mutua Fenera Chieri '76
Height 1.89m

Personal bests

Competition results

Volleyball

Show
COMPETITION OPPONENT WIN / LOSE RESULT DATE
Serie A1
Chieri, Italy
Banca Valsabbina Millenium Brescia Win 3:0 (1/0/0%/0) 31/01/21
Serie A1
Scandicci, Italy
Savino Del Bene Scandicci Win 3:2 (16/+8/34%/2) 27/01/21
Serie A1
Chieri, Italy
Savino Del Bene Scandicci Win 3:1 (16/+13/56%/0) 24/01/21
Serie A1
Chieri, Italy
VBC Èpiù Casalmaggiore Win 3:0 (2/+1/100%/0) 17/01/21
Serie A1
Busto Arsizio, Italy
Unet E-Work Busto Arsizio Win 3:0 (0/0/0%/0) 13/01/21
Serie A1
Monza, Italy
Saugella Monza Loss 2:3 (0/-1/0%/0) 10/01/21
Serie A1
Chieri, Italy
Bosca S.Bernardo Cuneo Loss 2:3 (8/+4/35%/1) 26/12/20
Serie A1
Novara, Italy
Igor Gorgonzola Novara Loss 0:3 (0/-1/0%/0) 19/12/20
Serie A1
Chieri, Italy
Delta Despar Trentino Win 3:0 (0/-1/0%/0) 29/11/20
Serie A1
Villorba, Italy
Imoco Volley Conegliano Loss 1:3 (0/-1/0%/0) 24/11/20
Serie A1
Chieri, Italy
Il Bisonte Firenze Win 3:1 (21/+16/67%/0) 31/10/20
Serie A1
Chieri, Italy
Saugella Monza Win 3:2 (4/+3/75%/0) 14/10/20
Serie A1
Cuneo, Italy
Bosca S.Bernardo Cuneo Loss 2:3 (1/0/50%/0) 10/10/20
Serie A1
Chieri, Italy
Igor Gorgonzola Novara Loss 0:3 (5/+4/45%/0) 04/10/20
Serie A1
Perugia, Italy
Bartoncini Fortinfissi Perugia Win 3:0 (1/-1/50%/0) 19/09/20
Supercoppa Italiana A1 2020
Busto Arsizio, Itaalia
Unet E-Work Busto Arsizio Loss 1:3 (10/+5/43%/0) 01/09/20
Supercoppa Italiana A1 2020
Chieri, Italy
Zanetti Bergamo Win 3:0 (22/+19/67%/2) 29/08/20
Friendly match
Paide, Estonia
Latvia Win 3:0 21/+15/52%/0) 06/08/20
Friendly match
Paide, Estonia
Latvia Win 3:0 (22/+18/64%/0) 05/08/20
Friendly match
Paide, Estonia
Latvia Win 3:0 (15/+11/57%/0) 04/08/20
Friendly match
Paide, Estonia
Finland Win 3:0 (15/+1/39%/0) 31/07/20
Friendly match
Paide, Estonia
Finland Win 3:2 (0/-1/0%/0) 30/07/20
Friendly match
Paide, Estonia
Finland Loss 2:3 (18/+9/31%/3) 29/07/20
Lega Pallavolo Serie A Femminile
Scandicci, Italy
Savino Del Bene Scandicci Loss 0:3 (0/-2/0%/0) 16/02/20
Lega Pallavolo Serie A Femminile
Chieri, Italy
Bosca S.Bernardo Cuneo Win 3:1 (0/0/0%/0) 12/02/20
Lega Pallavolo Serie A Femminile
Firenze, Italy
Il Bisonte Firenze Win 3:1 (0/0/0%/0) 09/02/20
Coppa Italia A1
Villorba, Italy
Imoco Volley Conegliano Loss 0:3 (1/-1/13%/0) 29/01/20
Lega Pallavolo Serie A Femminile
Caserta
Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta Win 3:0 (0/-1/0%/0) 26/01/20
Lega Pallavolo Serie A Femminile
Perugia, Italy
Bartoccini Fortinfissi Perugia Loss 2:3 (0/-1/0%/0) 15/01/20
Lega Pallavolo Serie A Femminile
Montichiari
Banca Valsabbina Millenium Brescia Loss 2:3 (2/+2/50%/0) 26/12/19
Lega Pallavolo Serie A Femminile
Chieri, Italy
Savino Del Bene Scandicci Loss 2:3 (12/+7/48%/0) 10/11/19
Lega Pallavolo Serie A Femminile
Chieri, Italy
Il Bisonte Firenze Loss 0:3 (0/0/0%/0) 31/10/19
Lega Pallavolo Serie A Femminile
Chieri, Italy
Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta Win 3:1 (1/0/0%/0) 27/10/19
Lega Pallavolo Serie A Femminile
Busto Arsizio, Italy
Unet E-Work Busto Arsizio Loss 0:3 (2/+1/25%/0) 20/10/19
Lega Pallavolo Serie A Femminile
Torino, Italy
Bartoccini Fortinfissi Perugia Win 3:1 (0/-2/0%/0) 13/10/19
EuroVolley 2019
Budapest, Hungary
Azerbaijan Loss 2:3 (24/+16/42%/4) 28/08/19
EuroVolley 2019
Budapest, Hungary
Netherlands Loss 0:3 (7/+3/24%/2) 27/08/19
EuroVolley 2019
Budapest, Hungary
Romania Loss 1:3 (12/+5/28%/3) 25/08/19
EuroVolley 2019
Budapest, Hungary
Croatia Loss 1:3 (13/+8/53%/1) 24/08/19
EuroVolley 2019
Budapest, Hungary
Hungary Loss 0:3 (1/-2/6%/0) 23/08/19
Mestaruusliiga
Salo, Finland
Hämeenlinnan Lentopallokerho Win 3:1 (26/+16/45%/5) 05/04/19
Mestaruusliiga
Hämeenlinna, Finland
Hämeenlinnan Lentopallokerho Win 3:2 (25/+17/40%/4) 03/04/19
Mestaruusliiga
Salo, Finland
Hämeenlinnan Lentopallokerho Win 3:2 (15/+4/34%/1) 01/04/19
Mestaruusliiga
Orivesi, Finland
Oriveden Ponnistus Win 3:2 (20/+13/55%/1) 27/03/19
Mestaruusliiga
Salo, Finland
Oriveden Ponnistus Win 3:0 (18/+12/61%/0) 25/03/19
Mestaruusliiga
Orivesi, Finland
Oriveden Ponnistus Win 3:1 (20/+18/48%/1) 23/03/19
Mestaruusliiga
Salo, Finland
Oriveden Ponnistus Loss 2:3 (19/+7/38%/2) 21/03/19
Mestaruusliiga
Salo, Finland
Nurmon Jymy Win 3:0 (13/+10/58%/1) 13/03/19
Mestaruusliiga
Nurmo, Finland
Nurmon Jymy Win 3:0 (18/+12/52%/1) 10/03/19
Mestaruusliiga
Salo, Finland
Nurmon Jymy Win 3:1 (16/+7/38%/2) 08/03/19
Mestaruusliiga
Kuusamo, Finland
Pölkky Kuusamo Win 3:1 (22/+16/62%/2) 02/03/19
Mestaruusliiga
Salo, Finland
Hämeenlinnan Lentopallokerho Loss 1:3 (7/-1/28%/2) 23/02/19
Mestaruusliiga
Pihtipudas, Finland
Liigaploki Pihtipudas Win 3:0 (15/+11/59%/1) 17/02/19
Mestaruusliiga
Huittinen, Finland
LP-Vampula Win 3:1 (19/+12/44%/0) 15/02/19
Mestaruusliiga
Salo, Finland
Nurmon Jymy Win 3:0 (9/+2/30%/1) 08/02/19
Mestaruusliiga
Salo, Finland
Oriveden Ponnistus Win 3:0 (12/+7/53%/0) 01/02/19
Mestaruusliiga
Kangasala, Finland
LP Kangasala Loss 2:3 (26/+21/43%/3) 29/01/19
Mestaruusliiga
Salo, Finland
WoVo Rovaniemi Win 3:0 (8/+7/50%/0) 16/01/19
EuroVolley 2019 Qualifiers
Hämeenlinna, Finland
Finland Win 3:1 (19/+15/44%/3) 09/01/19
EuroVolley 2019 Qualifiers
Tartu, Estonia
Sweden Win 3:1 (21/+12/39%/1) 06/01/19
Suomen Cup
Hämeenlinna, Finland
Hämeenlinnan Lentopallokerho Loss 0:3 (9/+3/28%/0) 22/12/18
Suomen Cup
Salo, Finland
Nurmon Jymy Win 3:1 (19/+11/41%/3) 13/12/18
CEV Volleyball Cup
Beveren, Belgium
Asterix Avo Beveren Loss 0:3 (13/+9/44%/1) 05/12/18
CEV Volleyball Cup
Salo, Finland
Asterix Avo Beveren Loss 1:3 (18/+14/37%/3) 29/11/18
Suomen Cup
Helsinki, Finland
Tapanilan Erä Win 3:0 (13/+13/92%/2) 26/09/18
EuroVolley 2019 Qualifiers
Tallinn, Estonia
Czech Republic Win 3:2 (20/+18/34%/1) 25/08/18
EuroVolley 2019 Qualifiers
Jablonec nad Nisou, Czech Republic
Czech Republic Loss 0:3 (5/+2/24%/0) 22/08/18
EuroVolley 2019 Qualifiers
Örebro, Sweden
Sweden Win 3:1 (13/+8/34%/1) 19/08/18
EuroVolley 2019 Qualifiers
Tallinn, Estonia
Finland Loss 2:3 (17/+6/33%/4) 15/08/18
Baltic League
Kohila
Jelgava/LU Win 3:0 (12/+9/40%/4) 18/02/17
Baltic League
Kohila
Achema KKSC Win 3:0 (12/+7/33%/2) 12/02/17
Baltic League
Kohila
VK "miLATss" Win 3:0 (12/+12/71%/0) 11/02/17
Baltic League
Võru
Famila/Võru VK Win 3:0 (13/+7/36%/1) 05/02/17
Baltic League
Tartu
TÜ/Eeden Loss 0:3 (13/-3/39%/1) 04/02/17
Baltic League
Kohila
SK Babite Win 3:1 (14/+3/42%/0) 29/01/17
Baltic League
Kohila
RSU/MVS Win 3:0 (20/+15/50%/4) 28/01/17
CEV Cup
Audentese spordihall
Allianz MTV Stuttgart Loss 0:3 (10/+3/40%/1) 25/01/17
Baltic League
Alytus
Alytus Prekyba-Parama Loss 2:3 (15/0/35%/2) 15/01/17
Baltic League
Kaunas
TK Kaunas ASU Loss 2:3 (29/+12/46%/2) 14/01/17
CEV Cup
SCHARRena Stuttgart
Allianz MTV Stuttgart Loss 0:3 (13/+5/36%/1) 11/01/17
World Championships Qualification - 1st Round
Ploiesti
France Win 3:1 (24/+18/54%/3) 07/01/17
World Championships Qualification - 1st Round
Ploiesti
The Netherlands Loss 0:3 (5/-1/15%/1) 06/01/17
World Championships Qualification - 1st Round
Ploiesti
Romania Loss 1:3 (23/+16/39%/3) 05/01/17
Eesti Karikavõistlused - FINAAL
Audentese Spordihall
TTÜ/Tradehouse Win 3:1 (27/+22/61%/4) 29/12/16
Baltic League
Tallinna Ülikool
TLÜ Win 3:0 (19/+13/52%/3) 18/12/16
Baltic League
Viljandi
TTÜ/Tradehouse Win 3:0 (16/+4/47%/1) 17/12/16
Eesti Karikavõistlused
Tartu Ülikooli SH
TÜ/Eeden Win 3:0 (17/+13/54%/2) 15/12/16
Eesti Karikavõistlused
Kohila
TÜ/Eeden Win 3:0 (11/+2/27%/3) 07/12/16
Baltic League
Jonava
Achema KKSC Loss 1:3 (10/+2/33%/0) 04/12/16
Baltic League
Daugavpils
VK "miLATss" Win 3:0 (16/+5/28%/3) 03/12/16
Baltic League
Kohila
Famila/Võru VK Win 3:2 (34/+26/64%/1) 27/11/16
Baltic League
Kohila
TÜ/Eeden Win 3:1 (21/+7/47%/3) 26/11/16
Baltic League
Jelgava
Jelgava/LU Win 3:0 (16/+12/48,0%/4) 19/11/16
Eesti Meistrivõistlused
Kohila
Audentes/Noortekoondis Win 3:0 (21/+16/69,2%/2) 16/11/16
Baltic League
Pinki
Babite Win 3:0 (19/+13/73,7%/2) 13/11/16
Baltic League
Riga
RSU Win 3:0 (12/+5/59%/2) 12/11/16
CEV Champions League
Belgrad
Vizura Belgrade Loss 0:3 (8/+7/29%/2) 05/11/16
CEV Champions League
Tallinn
Vizura Belgrade Loss 2:3 (16/+12/36%/2) 01/11/16
Baltic League
Kohila
Alytus Prekyba-Parama Win 3:2 (24/+10/39%/2) 30/10/16
Baltic League
Kohila
TK Kaunas-ASU Win 3:1 (22/+11/49%/1) 29/10/16
CEV Champions League
Bar
Luka Bar Win 3:2 (25/+18/50%/3) 22/10/16
CEV Champions League
Kohila
Luka Bar Win 3:1 (18/+10/56%/3) 18/10/16
Baltic League
Kohila
TTÜ/Tradehouse Win 3:1 (18/+10/57%/1) 15/10/16
European Championship Qualifiers 2nd Round
Bielsko-Biała
Finland Loss 2:3 (26/+19/36%/1) 25/09/16
European Championship Qualifiers 2nd Round
Bielsko-Biała
Hungary Loss 2:3 (23/+12/48%/1) 24/09/16
European Championship Qualifiers 2nd Round
Bielsko-Biała
Poland Loss 0:3 (13/+8/34%/1) 23/09/16
European Championship Qualifiers 2nd Round
Erd
Finland Win 3:2 (23/+13/46%/2) 18/09/16
European Championship Qualifiers 2nd Round
Erd
Poland Loss 0:3 (6/+1/42%/1) 17/09/16
European Championship Qualifiers 2nd Round
Erd
Hungary Loss 1:3 (12/+2/30%/2) 16/09/16
Friendly match
Jüri
WoVo Rovaniemi Win 3:2 (31/+19/52%/4) 10/09/16
Friendly match
Jüri
WoVo Rovaniemi Win 4:0 (8/+5/40%/4) 09/09/16
Blessix Kohila Karikas
Kohila
Latvia Win 4:0 (13/+8/39%/0) 04/09/16
Blessix Kohila Karikas
Kohila
Latvia Loss 0:3 03/09/16
Blessix Kohila Karikas
Kohila
Estonia Loss 0:3 (11/+5/50%) 02/09/16
European Championship Qualifiers 1st Round
Audentes
Sweden Win 3:2 (17/+12/52%/0) 22/05/16
European Championship Qualifiers 1st Round
Audentes
Denmark Win 3:0 (4/+3/57%/0) 21/05/16
European Championship Qualifiers 1st Round
Audentes
Luxembourg Win 3:0 (2/+1/100%/1) 20/05/16
Friendly tournament
Alytus (LTU)
Lithuania Loss 1:3 07/05/16
Friendly tournament
Alytus (LTU)
Belarus Loss 2:3 (19/+9) 07/05/16
Friendly tournament
Alytus (LTU)
Lithuania Win 3:1 (9/+4) 06/05/16
Estonian Championships
Kohila
TTÜ/Tradehouse Win 3:0 (17/+11/50%/3) 15/04/16
Estonian Championships
TTÜ spordihoone
TTÜ/Tradehouse Win 3:1 (15/+8/44%/2) 10/04/16
Estonian Championships
Kohila
TTÜ/Tradehouse Win 3:0 (9/+2/35%/1) 09/04/16
U19 European Championship Qualifiers 2nd Round
Sofia (BUL)
Norway Win 3:1 (18/+12/59%/1) 03/04/16
U19 European Championship Qualifiers 2nd Round
Sofia (BUL)
Bulgaria Loss 0:3 (9/+4/31%/3) 02/04/16
U19 European Championship Qualifiers 2nd Round
Sofia (BUL)
Finland Loss 1:3 (20/+12/37%/3) 01/04/16
Estonian Championships
Võru
Famila/Võru VK Win 3:0 (12/+6/46%/2) 15/03/16
Estonian Championships
Kohila
Famila/Võru VK Win 3:0 (9/+8/57%/2) 12/03/16
Baltic League
TTÜ spordihoone
Kaunas Win 3:0 (10/+8/50%/1) 06/03/16
Baltic League
Lilleküla Gümnaasium
Jelgava/LU Win 3:1 (10/+3/32%/2) 05/03/16
Baltic League
TTÜ spordihoone
Achema KKSC Win 3:0 (16/+11/50%/2) 04/03/16

Sponsors

Contact athlete to become a sponsor!

Gear

Here is gear that athlete is currently using during competitions or trainings.