November most visited athletes list available now!

New Blog Post - Does Post-Exercise Cold-Water Immersion Have Effect?

Katrin Zaitseva (23)

1. Triatlon 2.Ujumine 39

20 Sep 2019

Peale pikemat pausi on aeg jälle kirjutada.✍️

Suurim tähelepanu läheb U23 Euroopa meistrivõistlustele, aga enne seda oli üks sündmus, millest ka paari lausega räägin…nimelt käisin vahepeal Ungaris ETU karikaetapil. Võtan selle lühidalt kokku: hea ujumine, passiv ratas ja täielik ebaõnnestumine jooksus. Ühesõnaga sünnipäevakink iseendale ei õnnestunud.🙅 Püüdsin tol hetkel mitte nina norgu lasta, kuna EM-ni oli ju veel paar nädalat aega.

Koju jõudes lükkas Marko korralikud koormused peale. Koormused olid lausa nii suured, et nii mõnigi treening tuli katkestada.🤢 Endiselt püüan harjuda mõttega, et mõnikord ongi halb päev ja sellega tuleb toime tulla…Aitäh Liis-Gretele, kes tol päeval staadionil kerge peapesu tegi.. 😊😇
Lõpuks, kui võistluseni oli jäänud nädala aega, hakkasime ...

This is long post. You must be user to read full post!

Log in or sign up

08 Aug 2019

Staadioni jooksusarja viimane etapp + Malmö ETU Cup

Möödunud nädal oli minu jaoks päris tegus. Kõigepealt oli kavas Eesti Staadionijooksu sarja viimane etapp ning seejärel kohe reis Rootsi.

Kolmapäeval startisin viimasel staadionisarja etapil, kus oli kavas 2000m. See etapp oli eriline, kuna stardis olid kõik eesti parimad naisjooksjad: Liina Tšernov, Kelly Nevolihhin, Jekaterina Patjuk, Katrin Stepanova, Kaisa Kukk ja palju teised. Võin öelda, et see oli üks konkurentsitihedamaid jookse, millel olen osalenud + proovisin end esimest korda 2000m distantsil. Minu jaoks sobiva ilmaga ja tihedas konkurentsis saavutasin ajaga 6.21 kolmanda koha. Staadionijooksu sarja kokkuvõttes saavutasin 2.koha.

Järgmisel päeval suundusin Rootsi, kus oli toimus Malmö ETU Cup sprindidistantsil. Kirjeldan võistlust alade ...

This is long post. You must be user to read full post!

Log in or sign up

30 Jul 2019

Nonii. Olen antud postituse kirjutamist alustanud vähemalt kolm või neli korda ja iga kord on tulnud sein ette, kuna pole osanud end väljendada.

Sissejuhatuseks nii palju, et laagerdasime TR1HARDSiga üle kahe nädala Otepääl. Lisaks laagerdamisele mahtus selle aja sisse ka kaks võistlust: üks staadionijooks ja üks triatlon.

Kõigepealt laagrist. „Juulikuu tuleb arendav kuu“, nii ütles Marko. „Mulle see ei sobi, seega mina algatan streigi“, ütles minu keha. Juba laagri esimesel hommikul tundsin end kehvasti. Ei, see ei olnud külmetus ega kõhugripp, see oli midagi hullemat. Midagi, mis hakkas meenutama ülekoormust. Istusime Markoga maha ja arutasime, kuidas peaksime edasi minema. Oli kaks valikut: 1) Võtame 6-nädalase puhkuse võistlustest. 2) Kõnnime ...

This is long post. You must be user to read full post!

Log in or sign up

01 Jul 2019

Hei, Hei. Veidi pikem paus sisse jäänud ja on palju, millest nüüd rääkida.
Viimati olin oma blogiga Weertis euroopakatel. Jätkaks siis sealt, kus pooleli jäi ja räägiks, mis alates tollest perioodist korda olen saatnud.

Esiteks käisin end proovimas uuel alal ehk 1km staadionijooksul. Ütleks, et see oli päris põnev ja mõnus vaheldus pärast triatlonirohket nädalavahetust Weertis.
Nüüd siis tean, et suudan läbida 1km ajaga 2.52,3. Päris hea triatleedi kohta, ütlesid konkurendid.. Võib olla tõesti. Ei taju väga neid staadioni aegu :D
Tulemused leiad siit:
http://www.ekjl.ee/content/editor/files/Tulemused/2019/tul_Karikose20190605.pdf

Edasi jätkasin jälle triatloni lainel ehk aeg oli esimeseks Eesti siseseks triatloniks Paides. Startisin sprindidistantsil (0,75+20+5). Finally sain võistelda koos ...

This is long post. You must be user to read full post!

Log in or sign up

04 Jun 2019

Kuldmedal..aga valelt poolt.

Möödunud kolmapäev seadsime sammud Hollandi poole, kus toimusid Euroopa meistrivõistlused triatlonis. Minu jaoks oli tegemist mõnes mõttes debüüdiga, sest pole varem võistelnud sellise tasemega olümpiadistantsil. *meeldetuletuseks olümpiadistants = 1,5+40+10

Sarnaselt Poolale oli ka Weertis minu start alles õhtupoolikul. Täpsemalt kell 18.00, mis tähendas, et pidin päeva tihedalt sisustama (trenn, söömine, mitte üle mõtlemine jne).

Hommik algas minu jaoks kerge 25 minutilise hommikujooksuga, kus tunne oli päris hea. Hommikusöök söödud, kaks kohvi joodud, ratas üle kontrollitud, asjad pakitud ja stardini oli ikka veel umbes 8 tundi. Sisustasime tüdrukutega aega teineteisele patside punumise ja niisama jutu ajamisega. Üle pika aja oli meiega koos ka Eesti esinaistriatleet Kaidi Kivioja, kes ...

This is long post. You must be user to read full post!

Log in or sign up

Athlete has more posts. You must be user to see them!

Log in or sign up

Article:

Meet sports friendly companies

These companies have joined sportlio. Want to show your company here? Click here!

Bio

Minu nimi on Katrin Zaitseva, olen Tallinnast pärit triatleet.
Teekonna spordimaailma leidsin ma juba 7-aastaselt, kui mu vanemad mu esimest korda basseini äärde viisid ja nii see algaski... 13aastat olen ma professionaalselt tegelenud ujumisega. Esimest korda elus astusin absoluudi vanuseklassis poodiumile 12-aastaselt, mil saavutasin 2.koha 200m selili ujumises ja nii see ka jätkus.. Kokku olen ma tänasekspäevaks jõudnud Eesti meistrivõistlustel ujumises poodiumile 153 korral.
Ujumise kõrval meeldis mulle alati jooksmas käia ja olin ka unistanud proovida triatloni.. Nii avaneski 2015.aastal minu jaoks triatlonimaailm ning oma esimesel suvel, kui proovisin triatlonit suutsin ka võita oma esimese eestimeistri tiitli juunioride vanuseklassis!
Nüüdseks olengi täiskohaga triatleet, kes tegutseb kogu südame ja pühendumusega selle spordialaga, saavutamaks kõrgeid tulemusi!

Born 1996 (age 23)
Coach Marko Albert
Club 21CC TRIATLONIKLUBI

Personal bests

100m butterfly (LC)

Show
Personal best

200m butterfly (LC)

Show
Personal best

3000m

Show
Personal best

5000m

Show
Personal best

Triathlon - Olympic

Show
Personal best

Triathlon - Sprint

Show
Personal best

Competition results

100m butterfly (LC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Eesti KV 2. 01:06.53 Tallinn March 2015
Tartu Kevad 1. 01:03.92 Tartu April 2014
01:07.29 Zilina March 2013
Eesti U16 MV 2. 01:08.43 Tartu June 2012

200m butterfly (LC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Eesti KV 1. 02:33.68 Tallinn March 2015
Tartu Kevad 1. 02:24.85 Tartu April 2014

3000m

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Eesti U23 mesitrivõistlused 1. 10:26.49 Lasnamäe Kergejõustikuhall Feb. 2018
Eesti karikavõistlused 3. 10:34.98 Lasnamäe Kergejõustikuhall Jan. 2018

5000m

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Eesti meistrivõistlused U23 1. 18:01 Rakvere Linnastaadion June 2018

Triathlon - Olympic

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
2017 Quarteira ETU Triathlon European Cup 29. 2:11:53 Quarteira, Portugal April 2017

Triathlon - Sprint

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Dnipro ETU CUP 7. 1:01:33 Dnipro, Ukarina June 2018
1. 00 Tallinn July 2015

Sponsors

Contact athlete to become a sponsor!