Who were top 10 most visited athletes in September? Find out now!

***New Features - Add Gallery and Gear***

Teraapialaegas

Terviseteenuste ja -toodete aardekirst

About

Teraapialaegas on väike, aga suurte ideedega ettevõte, mille südameks ehk tukslevaks jõuks on kindlasti sport. Ilma spordi ega võistlusteta ei kujuta me oma elu ettegi ning enamik vaba aja plaanegi saab tehtud just nimelt spordivõistluste kalendrit arvesse võttes. Meie taust on pikamaajooks, aga kogenud füsioterapeut Sander on appi tõtanud ka muude spordialade esindajatele ning püüdnud kohusetundliku inimesena ka kõige tihedamasse töögraafikusse vigastatud sportlasi alati ära mahutada. Üldiselt tasub aga meeles pidada, et füsioteraapiasse ja spordimassaaži on meil mitmenädalased järjekorrad. Nii et kui tead juba ette, et vajad enne tähtsat võistlust lihashooldust, ole hea ja broneeri aeg varakult!

Teraapialaeka teine oluline suund on toitumine. Hetkel toitumisnõustamise teenust enam ei paku, aga huvi korral oleks võimalik toidutalumatuse testi teha. Aastatega oleme ümber lülitunud hoopiski kvaliteetsete Suurbritannias toodetud toidulisandite edasimüügile. Kuna valmis sai ka mugav e-pood, on tellimine võimalik üle terve Eesti: tasu pangalingiga ja paari päevaga jõuavad valitud tooted pakiautomaati.

Milleks üldse toidulisandeid vaja on, kui oma toitumist hoolega jälgida? Sest alati võib millestki puudu jääda. Enda lõbuks harrastajale ei pruugigi mingi aine defitsiit kuidagi eriliselt valusalt lajatada, aga sportlasel loeb ometigi iga nüanss. Kui võtta arvesse Šveitsis välja töötatud sportlaste toitumispüramiidi, siis igaüks, kes treenib nädalas enam kui 5 tundi, peaks oma toitumisele enam tähelepanu pöörama ning tervist ka toidulisanditega toetama.

Meie valikus on nii üldiselt tervist turgutavad tooted nagu multivitamiinid kui ka spetsiifilisemad lisandid, mis toetavad liigeste tervist (glükosamiin, kollageen) või aitavad lõõgastuda (magneesium). Kui toidulisandite maailm tundub sinu jaoks segane, siis võid alustada näiteks korralikust multivitamiinist – mikrotoitained mõjutavad üksteise imendumist ja sestap ongi parim valik selline preparaat, mis natuke kõike sisaldab. Kui sul esineb aga mingi konkreetse aine defitsiit, siis tegele aga muidugi esmalt selle kõrvaldamisega.

Address Ülemiste tee 3, Tallinn, Estonia
Website teraapialaegas.ee
Phone 58861888
Founded 2015

Sponsoring

Silja Jürs
Long-distance running

Kooliajal ei käinud spordivõistlustel vaid olümpiaadidel ja avastasin jooksu enda jaoks alles ülikooli ajal. Olin aastaid harrastusjooksja, nuusutades peamiselt Elujooksu...