May Top 10 - View most visited athletes here!

Polsport Eesti

Kvaliteetne ja soodne spordiinventar

None / None

About

Polsport Eesti OÜ on Poola vanima sporditarvete tootja Polsport Sp.z.o.o ametlik esindaja Eestis.
Varssavi naabruses Gora Kalwarias tootmistehast omava Polspordi tooted on mõeldud nii haridusasutustele kui erineval tasandil (noorte-, harrastus- või tippsport) spordiareenidele ja -organisatsioonidele.

Oleme alates 1925. aastast keskendunud kõrgekvaliteediliste spordivahendite tootmisele. Meie tooted vastavad kehtivatele standarditele ja on sertifitseeritud Poola Spordiinstituudi poolt.
Kui Polsport alustas enam kui 90 aastat tagasi tegevust peamiselt vehklemisvarustuse tootmisega, siis tänasel päeval pakume klientidele terviklikke lahendusi võistkonnaalade (korv-, jalg-, käsi- ja võrkpall jt pallimängud) harrastamiseks. Samuti pakume kergejõustiku, tennise, võimlemise ning paljude teiste spordialade harrastamiseks vajalikku inventari.
Spordivarustuse kõrval toodame ka laste mänguväljakuid, puhkealade ja linnatänavate mööblit nagu istepingid, rattahoidjad ja prügikastid.

Olles seadnud esmatähtsaks toodete kõrge kvaliteedi ja ohutuse, on meie tooted ka väga soodsad. Selle tulemusena on meie tooted spordiareenide kõrval väga populaarsed lasteaedades ja koolides. Märkimisväärne osa Poola haridusasutustest on ostnud meie poolt toodetava inventari oma spordisaalidesse kui ka väliväljakutele. Tänu heale hinna ja kvaliteedi suhtele on aga meile lisandunud üha rohkem kliente väljastpoolt.

Address Paavli 5a, Tallinn, Estonia
Website polsport.ee
Phone +372 56699382
Founded 2016

Sponsoring

TLÜ/KALEV
Basketball Club

2002. aasta suvel moodustati Pirita Palliklubi ning esmakordselt osalesime Eesti Korvpalli Meistriliigas hooajal 2002/2003. Meeskonna ristiisaks oli toona Alar Tamkivi, kes...

NB! To apply for sponsorship you must have athlete profile!