Recommend products and services and share discount codes

Who were top 10 most visited athletes in August? Find out now!

Ökoapteek Eliksiir

Parim valik kvaliteetseid looduslikke tervisetooteid!

About

Meie missioon: Juhatada inimene igapäevaste tervislike eluviiside ja harjumuste juurde eelistades loodusliku ja loomulikku, sest nii on tervis tugevam ja tugevama tervisega saab inimene teha rohkem seda, mida tahab.

Meie väärtused, ehk mida me hindame ja peame oluliseks:
(*) Iga inimese teadlik valik ja isiklik vastutus enda tervise ees
(*) Personaalne lähenemine, sest iga inimene ja tema väljakutsed on erinevad
(*) Looduslikud toimeained tagavad parima imendumise
(*) Tervise toetamise aluseks on usaldusväärsed tooted

Loodusravi Kliinik OÜ on juba 2010. aastast pakkunud eestlastele parimaid looduslikke tervisetooteid ja preparaate. Kaasaegsete loodustoodete kasutamine vajab teadmisi ja nõustamist, et oleks võimalik saavutada maksimaalselt häid tulemusi. Samuti tuleb arvestada kaasaegse maailma väljakutsetega.
Ideaalis saame kõik vajalikud toitained toidust, kuid täna teame, et ainult värske toit ei pruugi meie jaoks kõike vajalikku anda (vanaema tomat on ikka klass omaette ;). Veel enam, üsna tõsiselt peaks suhtuma erinevate pestitsiidide ja muude intensiivpõllumajandusega kaasaskäivate keemiajääkide sisaldusse meie tavatoidus. Ilmselt me veel ei teagi, millised tagajärjed võivad tekkida selliste jääkide pikaajalise kokkupuutega või sissesõõmisega. Ehk siis – eelistada tuleks selgelt puhast toitu.

Kaasaegse maailma väljakutsed toitumisega seoses ei piirdu aga puhta toidu valikuga. Kiire elutempo sunnib meid pidevalt järeleandmisi tegema. Veel enam, infoüleküllus teeb valikute tegemise küllalt keeruliseks, sest orienteeruma peab sadade erinevate väidete sees.
Tervisetooteid leidub ka tavakaupluste riiulitel, kuid sealt juhuslikult valitu ei pruugi anda soovitud tulemust, sest iga toote kohta peab teadma tema sisaldust, mõju ja kooslust muude ainetega. Eristada tuleb ka looduslikke ja sünteetilisi toimeaineid, kuna inimese organism reageerib neile erinevalt. Meie soovitame tooteid meditsiinilisest mõtteviisist lähtudes ning selekteerime need välja vastavalt soovitud koostisele ja toimele. Meie ökoapteegis nõustatakse kliente ning usume, et otsene kontakt võimaldab kliendi vajadusi kergemini tuvastada ning saada mõlemal poolel väärtuslikke teadmisi ühe või teise toote toime kohta. Väga oluline on teada, kuidas loodustooteid õigesti ja efektiivselt kasutada. Valikus leiab vajalikke tooteid nii noortele kasvu toetamiseks kui ka eakamatele elujõulisuse säilitamiseks.

Meie tänane tervisetoodete esinumber on Terranova!
www.eliksiir.ee/terranova või www.terranova.ee

Address Järve keskuse II korrus, Pärnu mnt 238, Tallinn, Estonia
Website eliksiir.ee
Phone +372 606 0811
Founded 2010

Sponsoring

Jürgen Külm
Long distance running

Olen Võrust pärit pikamaajooksja, endine võrkpallur. Pikamaajooksuga hakkasin tegelema 2014. aasta suvel. Ma naudin treeningute ja töö tegemist. Mis ei tapa, teeb tugevaks!...

NB! To apply for sponsorship you must have athlete profile!

-->