November most visited athletes list available now!

New Blog Post - Does Post-Exercise Cold-Water Immersion Have Effect?

Cevin Anders Siim (22)

swimming 13

06 Dec 2019

Võtan lühidalt kokku vahepealsed sündmused. Palju pole rääkida- Kalev Openist, Põhjamaade MVst ja tulevatest lühiraja Eesti MV-te võimalikust eemalejäämisest.
Lähme ajast tagasi novembri algusesse, mil toimusid 02.-03.11.19 Tallinnas Sõle ujulas Kalev Open ujumisvõistlused. Eesmärk oli teha tugevad pingutused ning ujuda hooaja tippmargid. Esimesel päeval oli mul kavas ainult 100m liblikat, milles saavutasin kõige napima 2. koha tulemusega 53,93(isiklik 52,33), kaotades kulla vaid 0,01s. See tundus olevat hea märk enne Põhjamaade MV, sest pole kunagi hooaja sees ujunud seda distantsi alla 54s. Teisel päeval oli kavas 50 ja 200 liblikat, kus suutsin mõlemal alal ujuda esikoha vääriliselt. Seekord edestasin 100lib võitjat 50m distantsil 0,03s ajaga 24,7, samuti oli see hea märk ...

This is long post. You must be user to read full post!

Log in or sign up

29 Oct 2019

Aeg on teha väike vahekokkuvõte vahepealsetest sündmustest. Juttu tuleb peamiselt võistlustest,natuke ka treeningutest ja Speedo uuest kollektsioonist.
Sel hooajal oleme kõvasti rõhku pannud eriti põhja ladumisele ja tavapärasest rohkem tehnikaharjutustele, treeningud on tihti väga pikad ja kurnavad. Algselt oli mul plaanis teha nädalas 9 ujumist, 2 jõusaali, 2 kerelihaste treeningut ja 1 kangitreening. Septembri alguses tundus kõik hästi sujuvalt ning alaselg oli ka korralikult suvega ära taastunud. Kahjuks septembri keskel andis kangitrennis alaselg taas kergelt tunda ja ka vees liblika jalgu lüüa oli valus. Otsustasime treeneriga kangi täiesti plaanist välja jätta ja hetkel on kõik kõige paremas seisus, selg on korras ja hetkel ei sega mind treeningul miski. Selle asemel ...

This is long post. You must be user to read full post!

Log in or sign up

14 Sep 2019

Kõigepealt ilusat septembri algust kõigile, kuid selles postituses viskame pilgu tagasi suve tegemistele, sest suve algusest on möödunud üle kolme kuu. Võtan nii lühidalt kokku kui suudan, sest rääkida on väga palju ning ette tuli ka paar väga ootamatut juhtumit ning lõpuni lugedes saate teada ka uudisest, mida enamus arvatavasti juba teavad.
Nimelt peale mais toimunud EMV-i, kui ujumishooaeg oli minu jaoks läbi saanud, tuli mul mõte taas osa võtta mõnest triatlonisündmusest. Kõigepealt muidugi lubasin endale paar nädalat puhkust treeningutest ning valmistusin juunis toimuvaks eksami sessiks. Samal ajal käisin ka alaselja uuringutel ja füsioterapeudi juures, et saada selgusele alaselja valu põhjusele, mis mind oli juba neli kuud tol hetkel vaevanud. ...

This is long post. You must be user to read full post!

Log in or sign up

17 May 2019

Seljataga on järjekordne edukas aasta. Julgen väita, et terve minu sportlaskarjääri kõige suuremat rahuldust tekitavamaid üldse. Nimelt suutsin end üle pika aja taas realiseerida 50m basseinis, mis mulle endalegi suurt üllatust pakkus, kuna treenime aastaringselt lühikeses. Selles postituses räägin 100. Eesti Meistrivõistluste muljetest ja emotsioonidest ning võtan lühidalt kokku kogu hooaja.
Nädal enne eestikaid sai osa võetud Leedu sprindi võistlustest, kus suutsin ujuda väga häid tulemusi, mis andis tulevasteks Eesti MV-ks palju enesekindlust juurde. Tundsin alles nüüd, et keha on korralikult suutnud viimasest 4 kuu tehtud tööst ära taastuda. Nüüd tuli lihtsalt kõik mängu panna.
Eestikateks võtsime kõvasti koormusi alla, jõusaali võtsime kavast täielikult välja ning ujumist oli kord päevas ...

This is long post. You must be user to read full post!

Log in or sign up

07 May 2019

02.04-04.04.19 toimusid Leedus Anyksciais rahvusvahelised sprindi võistlused. Nagu ütleb võistluste nimi olid kavas kõik 50 ja 100m distantsid ning võisteldi 25m basseinis kuuel rajal. Minul oli kavas 50, 100 liblikat ja 100m kompleksi. Selleks võistluseks tegime n-ö lühikese drop taperi, ehk koormused võtsime maha mõned päevad enne võistlust. Eesmärk oli üritada uuesti proovida lühiraja EMi normi täita, millest jäi mul detsembris puudu 100m liblikas 0,2s.
Hakkasime liikuma neljapäeva hommikul vara kell 7 Leedu poole. Õnneks möödus sõit kiirelt, sest suure osa teest veetsin ma magades. Vahepeal tegime paar peatust, kus sai ka ennast toiduga laadida. Esimese asjana läksime kohe hotelli, mis asus Anyksciai linna piiril keset metsa. Tegemist oli uhke ...

This is long post. You must be user to read full post!

Log in or sign up

Athlete has more posts. You must be user to see them!

Log in or sign up

Article:

Meet sports friendly companies

These companies have joined sportlio. Want to show your company here? Click here!

Bio

Minu nimi on Cevin Anders Siim. Tänu sportlikule perekonnale nakatusin juba varajases eas spordipisikuga. Olen tegelenud mitmete spordialadega (jalgpall, judo, kergejõustik, triatlon ja ujumine), kuid ujumine tundus minu jaoks see õige. Ujumistrenni sattusin tänu ebaõnnestunud triatloni võislusele. Tegu oli Pühajärve laste triatloniga, kus kõigepealt tuli läbida 100 meetrit ujumist järves. Hindasin oma jõuvarusid üle ning ujumise lõpumeetritel kadus võhm täielikult ära, mistõttu tulin kiirabiga veest välja. Sama aasta suve lõpus teatasin emale, et soovin minna ujumistrenni. Ujumistrennis hakkasin käima üpris hilises eas, alles 10 aastaselt. Sellegipoolest treenerid nägid minus potentsiaali ning eakaaslastele jõudsin kiiresti järele. Tänaseks olen tegelenud ujumisega 10 aastat ning olen mitmekümne kordne noorte ja juuniorite Eesti meister ning 2kordne Eesti meister (kokku 88 Eesti MV poodiumikohta).

Born 1997 (age 22)
Coach RIHO ALJAND
Club AUDENTESE SPORDIKLUBI

Competition results

Cevin Anders Siim hasn't added his results yet.
Check back soon or follow him to receive updates.

Sponsors

Contact athlete to become a sponsor!