View Top 10 Most Visited Athletes – May

New Feature - product and service recommendations

Annemarii Bendi (18)

Nordic Combined

2 FANS
17 Jun 2019

Seis on täpselt selline, et pool laagrist Otepääl on läbi!🎉
Eelmisel nädalal sai nii hüpatud, rullitatud, joostud kui ka palli mängitud.👍Kõige rohkem teeb praegu muret hüppevorm. Pole leidnud seda õiget tunnet mäel ja pea on täitsa tühi. :(

Puhkepäeval võtsin suuna koos teiste sportlastega Tartusse Olümpiapäevale kus nii suured kui ka väiksed said Maru mäelt hüppeid proovida.🦅 #olümpiapäev #tartu

01 Jun 2019

Long time no see...

Pole nüüd kaks kuud aktiivne olnud. Pärast viimaseid võistlusi( Eesti meistrivõistlused) lõppes mul hooaeg. Võtsin aja maha, veetsin rohkem aega sõpradega ja keskendusin õppimisele. Siiski ei möödunud puhkeperiood just kõige lõbusamalt, kuid alustame algusest. Veebruaris käisin ma võistlemas Norras. Võistluspaika kohale jõudes ja esimesel õhtul venitusi tehes tundsin valu parema jala tagareie lihases. Arvasin, et tegemist on korraks tekkinud valuga. Võistlused selja taga, suundusin koju. Valu reies läks iga päevaga ainult suuremaks ja ebamugavamaks, kuid siiski ei pööranud ma sellele tähelepanu. Lähenesid esimesed Eesti meistrivõistlused. Valu oli ikka reies ja miski polnud muutunud. Tegin võistlused ebamugavustega kaasa ja pärast suundusin kohe massaažile. Massaaž leevendas valu, kuid venitusi ja kiiremaid liigutusi tehes oli siiski ebamugav tunne reies. Järgnesid teised Eesti meistrivõistlused. Pikalt kaalusin oma treeneriga, kas teen suusatamist kaasa või mitte. Tegin. Valu läks ainult suuremaks. Reis valutas, venitada ei saanud, joosta ei saanud, pikki samme oli valus teha. Andsin endale puhkust, aga valu ei kadunud ka siis. Lõpuks võtsin suuna füsioterapeudi juurde. Ta uuris mu jalga ja näitas mulle harjutused, mida pidin tegema kaks nädalat. Tegin ja läksin kahe nädala pärast tagasi Tartusse. Olukord oli muutunud juba väga kurvaks. Edasi liikusin arsti juurde, kes vaatas minu reit ja saatis mind kompuuteruuringusse. Käisin, aga mitte midagi ei leitud. Suundusin uuesti arsti juurde ja mulle tehti laserravi. Igasugune treening oli selleks ajaks juba ammu keelatud. Pärast arstil käiku suundusin taaskord füsioterapeudi juurde, kes andis mulle laserravi masina mida hakkasin kasutama kodus. Olen endale nüüd nädal aega ise laserravi teinud ja kõik on läinud ainult paremaks. Selle kogu õuduse lõpuks saan ma taas treenida ja valu reies on kadunud. Kuid ma ei tea praeguseni mis selle valu põhjustas.

Eile algas mul suvevaheaeg ja minu esimene laager algab 09.06 Otepääl! :)

08 Apr 2019

Eesti meistrivõistlustega lõppes talvehooaeg.

Hooaja esimesed võistlused ei õnnestunud päris nii nagu oleksin tahtnud, kuid mida edasi seda paremaks läks.

Eriti rahul olen Põhjamaade meistrivõistluste kuldmedaliga ja naiste kontinentaalkarikasarja 7.kohaga.✔

Hüpped läksid see hooaeg ainult paremuse suunas✔
Suusatehnikaga tuleb veel palju tööd teha.
Kuid siiski olen kõige õnnestumisel võimeline kaugele hüppama ja kiiresti suusatama. ✔

Ma tänan oma toetajaid Matekit, Bodyfoodi ja Sportliod, kes aitavad mul oma unistusi täide viia.👌
Suur aitäh kõikidele minu kaasaelajatele- te annate mulle palju jõudu edasi liikumiseks🤛

Nüüd luban endale puhkust ja siis juba edasi.

Annemarii

28 Feb 2019

Norras🇳🇴 toimunud naiste kontinentaalkarikasarja eelviimaselt etapilt 11. ja 7.koht

See on ühtlasi ka minu hooaja parim tulemus naiste kontinentaalkarikasarjas.🎉

03 Feb 2019

Juunioride maailmameistrivõistlustelt 16.koht.✔

Võistlusega ise rahule ei jää. Kõige rohkem teeb muret see, et hüpped on ebastabiilsed.❌ Justkui ühel päeval on kõik hästi ja teisel päeval variseb kõik kokku. Pikk ja keeruline tee on ees.

Foto: Romina Eggert

18 Jan 2019

Sajaga uude aastasse!

Aeg on taaskord nii ruttu ja tegusalt möödunud.

Uut aastat alustasin koduse kontinentaalkarikasarja etapiga. Reedel toimus eelvõistlus hüpetes, kus lendasin 81,5 meetrit. Esimesel võistluspäeval hüpata me ei saanud, sest mäel oli tuul liiga kõva. Murdmaarajale startisime eelvõistluse tulemuse põhjal. Esimene start oli keeruline, sest pidin terve aeg üksinda suusatama. Esimesel võistluspäeval lõpetasin 11.kohal. Teisel päeval oli ilm hea ja saime hüpata. Võistlushüppe pikkuseks mõõdeti 80,5 meetrit. Murdmaarajal tundsin ennast sel päeval paremini ja sõita oli natukene kergem. Sõidu lõpetasin fotofinišiga koos norralannaga ja platseerus lõpuks 16.kohal.
Aitäh kõigile kaasaelajatele nii kohapeal kui telerite ees!

Kodune suusapidu seljataga suundusin kohe Soome treenima. Esialgne plaan oli hüpata Lahtis ja suusatada Rukal. Hüpata ma üldse ei saanudki, sest tol päeval oli mäel lumetuisk. See tähendas seda, et kogusin terve nädal suusakilomeetreid Rukal. Rajad olid seal keerulised, aga põnevad.

Sel nädalal kodus olen rohkem rõhku pannud hüpetele, sest juba nädala lõpus sõidan juunioride MMile Soome.

Annemarii

30 Dec 2018

2018 aasta kokkuvõte.

Käes on selle aasta viimane pühapäev ja just praegu on õige aeg see spordiaasta kokku võtta.

Aasta algas sellega, et kodus toimuma pidav kontinentaalkarika etapp jäi lume puudumise tõttu ära. Pärast seda sõitsin ma võistlema Tšehhi, kus toimus FISi noortevõistlus kahevõistluses. Mõlemad võistluspäevad läksid oodatust paremini ja sain seista poodiumil.

Koju tagasi jõudes lumekahurid juba töötasid ja asusime kohe edasi treenima. Minu facebooki lehe järgi oli minu järgmine võistlus taaskord FISi noortevõistlus Norras.

Norra võistlus läks rahuldavalt. Esimesel päeval võitsin vanemate tüdrukute seas hüpped. Suusarajal ei suutnud ma anda maksimumi, sest olin olnud just haige. Langesin ühe koha võrra.
Teisel võistluspäeval oli sees juba väsimus. Pärast hüppeid olin viies ja suusarajal hoidsin oma kohta.

Pärast Norra võistlust liikusime kohe edasi Rootsi. Osalesin seal FISi suusahüppevõistlusel. Esimese võistluse lõpetasin 12 nendana. Teine võistlus jäeti liiga kõva tuule tõttu ära.

Järgnesid Eesti Meistrivõistlused suusahüpetes ja kahevõistluses. Esimesel võistluspäeval hüppasin uue naiste talvise suusahüpperekordi(88m). Kahevõistluspäeval me torni ei saanudki, sest tuul oli mäel liiga kõva. Seetõttu startisime suusarajale esimese võistluspäeva võistlushüppe tulemuse põhjal. Enesetunne rajal oli hea ja võistluse lõpetasin loomulikult esimesena. EMV panid punkti talvehooajale ja võtsin endale natukene puhkust.

Täiskoormusega hakkasin treenima aprilli lõpus. Esimene võistlus oli mul Tamula järve jooks. See toimus mai alguses. Saavutasin siis omas vanuseklassis teise koha.

Mai alguses alustasin ka rullitreeningutega ja toimus Suusaliidu hooaja lõpetamine.

Juuni alguses sõitsime hüppelaagrisse Soome. Treenisime seal viis päeva.

Kodus tagasi olles panin rohkem rõhku rattatrennidele ja vabal ajal loopisin kettaid korvi.

Juuli alguses võtsime ette pikema reisi lõunasse. Esimesel nädalal treenisime Poolas. Laagrile pani punkti FISi suusahüppe võistlus.

Pärast võistlust liikusime edasi FISi noortelaagrisse. Saime treenida Austrias ja Sloveenias. Laagri lõpus toimus meil kontrollvõistlus.

Tagasi kodus olles jätkus Võrumaa pikamaajooksude sari. Vastseliina linnuse jooksul saavutasin omas vanuseklassis endi üllatuseks esimese koha.

Augustis toimus tähtsaim võistlus. Naiste esimene suve GP kahevõistluses.

Augusti lõpus vigastasin oma hüppeliigest nii hullult, et pidin kaks kuud treeningutest kõrvale hoidma. Muidugi ma tegin neid treeninguid, mida jalg lubas.

Suvistel Eesti Meistrivõistlustel tegin hüpetes siiski kaasa. Hüppasin ka uue naiste suvise suusahüpperekordi.(89,5m).

Oktoobri keskel osalesin pressikonverentsil ja panin paika uue hooaja eesmärgid.
Kuu lõpus olime taaskord hüppelaagris Soomes. Tagasi tulles tegime viimased hüpped Tehvandilt ja siis pandi mägi kinni.

Esimesed suusakilomeetrid sain kirja novembri keskel Soomes. Olime siis kahenädalases laagris.

Viimaseks väga lahedaks sündmuseks oli uue hooajaeelne pildistasmine Tartus.

Aasta viimane kuu olen ainult treeninud, sest uue aasta alguses toimub kodune kahevõistluse kontinentaalkarikasarja etapp.

On olnud seikluste rohke aasta ja loodan, et uus aasta tuleb veel põnevam. :)

Sportlikku uut aastat! :)
Annemarii

24 Dec 2018

Rahulikke jõulupühi!! :)
Merry Christmas!!

Load more posts

Article:

Bio

Olen Võrust pärit 18-aastane kahevõistleja. Spordiga hakkasin tegelema juba viie aastaselt. Üheksa aastaselt tuhisesin esimest korda alla suusahüppe tornist ja just nii algas minu sporditee. Ma naudin trenni tegemist ja kõige rohkem hüppamist. Nii noorena polnud mul mõtteski tippsporti tegema hakata, kuid juba 13-aastasena võtsin oma nimele Eesti naiste suvise suusahüpperekordi (83m, Tehvandi). See süstis minusse veel rohkem soovi selle alaga edasi tegeleda. Paar aastat hiljem hakkasin osalema juba välisvõistlustel. Saavutatud tulemused olid üllatavalt head ning treener soovis, et ma kindlasti jätkaksin treenimist. Praegu õpin Otepääl spordigümnaasiumis Audentes. Silmapaistvamateks tulemusteks on 2 kolmandat kohta ja üks teine koht Youth Cupilt Tsehhis, Youth Cupilt Norras teine koht, FISi noortesarjas hooajal 2016/17 kokkuvõttes esimene neiu ning hooajal 2017/18 kokkuvõttes teine neiu. Mind on kroonitud kolm korda parimaks neiuks kahevõistluses. Lisaks oma alale on mul palju tulemusi ette näidata ka mujal. Sellel talvel võtsin ma oma nimele Eesti naiste talvise suusahüpperekordi (88m, Tehvandi). Hetkel on minu suurim soov, et naiste kahevõistlus kinnitatakse olümpiakavva ja et see ala saaks sama populaarseks kui teised spordialad.

Born 2001 (age 18)
Coach Tambet Pikkor
Club Andsumäe SK

Personal bests

Ski jumping - normal hill

Show
Personal best

Competition results

Nordic Combined

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
The Nordic Junior Ski Competition 1. Otepää, Tehvandi Jan. 2019
Nordic Junior World Ski Championships 16. Lahti, Finland Jan. 2019
Ladies Continental Cup 16. Otepää, Estonia Jan. 2019
Ladies Continental Cup 11. Otepää, Estonia Jan. 2019
Summer Grand Prix 5. 13:19.1, 4.5 km Oberwiesenthal, Germany Aug. 2018
Eesti meistrivõistlused 1. Otepää, Tehvandi April 2018
Youth Cup (Sarja kokkuvõttes) 2. Trondheim March 2018
Youth Cup 5. 10:16, 3km Trondheim March 2018
Youth Cup 2. 10:09, 3km Trondheim March 2018
Youth Cup 2. 08:24,8, 2,5 km Harrachov Jan. 2018
Youth Cup 3. 17:18,2, 5km Harrachov Jan. 2018

Nordic Combined - team

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
The Nordic Junior Ski Competition 2. Otepää, Tehvandi Jan. 2019

Ski jumping - normal hill

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
The Nordic Junior Ski Competition 1. 0 pts Otepää, Estonia Jan. 2019
Soome meistrivõisltused 3. 0 pts Finland, Lahti Aug. 2018
FIS Cup 20. 167 pts Szczyrk July 2018
FIS Cup 22. 121.5 pts Szczyrk July 2018
Eesti meistrivõistlused 1. 0 pts Otepää, Tehvandi March 2018
FIS Cup 12. 108.9 pts Falun March 2018
Sponsors
Your logo missing? Click on the button.