December Top 10 - View most visited athletes here!

2020 recap – Here are TOP10 most popular through the year ✌️

Anete Randma (17)

kesk-ja pikamaajooks 1

26 Dec. 2020

Heihei!

Juba on kätte jõudnud detsembri lõpp ning 2020 aasta annab vaikselt oma teatepulga üle 2021-le. Mina olen saanud rahulikult ettevalmistaval perioodil trenni teha ning kiirust ja jõudu kasvatada! :)
Vahepeal jooksin ka selle aasta viimasel võistlusel. Kahjuks on koroona teine laine jõudnud omadega nii kõrgustesse, et segab ka võistluste korraldamist. 12. detsembril liikusin Tallinna Spordihalli poole, et rangelt koroonapiiranguid järgides üks kiire start teha. Nimelt toimus siis minu klubi (SK Fortis) jõuluvõistlus ja distantsiks minu jaoks üks lühemaid - 600m. Stardi tegi huvitavamaks ka see asjaolu, et halli ei olnud ma pärast eelmist sisehooaega isegi sattunud, naelikuid puutusin viimati mitu kuud tagasi. Niisiis tahtsimegi treeneritega olukorrast ülevaade saada. Soojendus kulges kergelt. kuid närv oli ikka sees. Kuna võistlejaid vähe, oli ajakava täpselt paigas ning liikusime starti neljakesi. Stardipauku kuuldes üritasin kohe oma tempoga juhtima minna, mis mul ka õnnestus. Esimene ringi vaheajaks karjus isa umbes 32 sekundit ning see andis lootust. 400m läbisin 66-ga ning viimane ring oli see, mis kõige rohkem ära kukkus. Nii märgiti minu 600m ajaks 1.41,17, mis tähistas ka minu uut isiklikku rekordit pea 2,5 sekundiga (eelmine rekord 1.43,85). See aeg oli suureks üllatuseks, sest lootsin mõttes vaikselt 1.42 ära joosta, kuid 1.41 tuli ausalt öeldes väga kergelt. Kogu distantsi oli mõnus joosta ja keha oli lõtv. Pärast jooksu oli hea tunne ning võistlusega sai rahul olla! 1. koht ja isiklik rekord seavad kõrged sihid järgmiseks aastaks!

Hetkel olen saanud mitu päeva koolist puhata ja värskust koguda. Kogu sügisene kooliperiood oli minu jaoks tõeliselt stressirohke, õnneks suutsin motivatsiooni kõrgel hoida ja selle ära teha! Usun, et trennid on suureks abiks närvide rahustamisel ja heade mõtete kogumiseks! :))

Niisiis lõpetuseks soovini teile ilusat pühadeperioodi ning head vana aasta lõppu!!
Olge tugevad ja kohtume loodetavasti juba varsti võistlusradade ääres!

PS: Tänan kõiki, kes on end nende kuude jooksul minu tegemistega läbi blogi kursis hoidnud! Olete olnud kiiduväärselt toetavad! :)

27 Nov. 2020

Tere, armas lugeja! Jällegi väike vahe sees olnud ja aeg üks sissekanne teha.

Eelmise postituse lõpus sai mainitud, et viibisin paar nädalat tagasi Eesti noorte kestusjooksu laagris. Nüüd teen sellest ka pisikese kokkuvõtte.

6-päevane laager sai alguse 6. novembril ja kestis kuni 12. novembrini.

Esimesel päeval, olles end sisse seadnud ja söönud, toimus meile laagrit tutvustav loeng ja alustasime enesetutvustusega. Kogu laagri jooksul said kõik osalejad rääkida oma varasemast spordikogemusest, tulemustest ning eesmärkidest. Pärastlõunal liitusid meiega Eesti parim 400 meetri tõkkejooksja Rasmus Mägi ja tema isa Taivo Mägi, kes saavutas häid tulemusi keskmaadistantsidel eelmise sajandi lõpus. Õhtul toimus nende juhendamisel ka ühistreening. Rasmus Mägi näitas ette väga palju erinevaid venitus- ja jooksuharjutusi (tegime jooksuharjutusi üle 20). Seejärel suundusime lühikesi (ca 150 m pikkuseid) lõike jooksma. Lõdvestuse tegime pimedas metsas, mis andis omaette kogemuse.
Teise päeva hommikul jooksime rahuliku krossi, mis värskendas mõnusalt jalgu. Nii enne kui ka pärast hommikust trenni kuulasime Rasmus Mäge ning esitasime talle ka huvitavaid küsimusi. Sain kindlasti mitme fakti võrra targemaks! Õhtune trenn kulges jälle Rasmuse juhendamisel. Seekord sooritasime üheskoos venitus- ja kereharjutusi.
Pühapäev oli laagris võistluspäev. Toimus 36. Jõulumäe metsajooks, millest osavõtt oli vabatahtlik. Mina seda ka tegin (võistlusest lähemalt kerides eelmise postituse juurde). Rada oli mägine ja andis korraliku koormuse. Õhtul oli meil võimalik koos Täppsportlaste treeneri Riho Mentiga enda keha erisuguste harjutustega proovile panna. Pühapäeval oli ka saunapäev, mis taastas hästi kogu organismi! :))
Esmaspäeval jooksime lühikese rahuliku krossi alla ja asusime Riho eestvedamisel mitmeid erinevaid jooksuharjutusi, hüplemisi ja astumisi tegema. Väga kasulik treening, mis mitmekesistas ka minu harjutuste pagasit! Õhtu veetsime jalkat mängides, mis ühendas laagris olijaid ja oli mõnus ajaviide. Pärast saime Eesti Kergejõustikuliidu kestvusalade alarühma juhi Toomas Tarmiga koos venitusharjutuste kompleksi kaasa teha.
Teisipäeval ootas ees fartlek koos kiirendustega mäkke. Trenn oli raskemate killast, kuid see meid ei heidutanud. Õhtul toimus Toomasega jälle ÜKE, kus õppisime veel lisaks harjutusi juurde.
Eelviimane päev oli meil mäkkejooksude päralt. Mägi oli hea tõusuga ja rada ca 150 m pikk. Põhitrenni lõpetuseks tegime mõned rütmijooksud ja sörgi. Lõunasöök söödud, suundusime appi Jõulumäe töötajatele. Aitasime oma jõuga discgolfi radasid parandada. See tegevus liitis omavahel kogu seltskonda ja oli hea vaheldus trennidele. Lisaks jõudsime koos oma pundiga veel pärast ka disc-golfi mängimas käia. Sain jälle uute tarkuste võrra rikkamaks! Õhtuks oli meile antud vaba aeg. Otsustasin selle kasutada jõusaalitreeningu jaoks. Samuti jõudsin õhtul veel viimast korda saunas leili visata.
Viimasel päeval hakkasime enda kodinaid juba kokku pakkima. Hommikul jooksime veel pika krossi, mis kulges mitmekesise maastikuga 10 km matkarajal. Tegin lisaks peale 1 km ringi ja sellega sai põhiosa läbi. Pärast sooritasin viimistluseks mõned jooksuharjutused. Sellega sai meie vahva laager ka lõpu. Pärast lõunasööki väljus buss Tallinnasse.

Jäin laagriga rahule. See arendas mind nii vaimselt kui ka füüsiliselt, sain juurde palju uusi tuttavaid ning puhkasin ka koolikärast.

PS: Toit oli laagris SUPER! Kiitus kokatädidele :))

Nüüd on ettevalmistav periood täie hooga käimas ja eks näis, kuidas talvise sisehooajaga jääb! Seniks püsige terved ja positiivsed!! :))

09 Nov. 2020

Üle pika aja kirjutan jälle uut blogipostitust, nii et tere Sulle, armas lugeja! :))

Viimased 3 nädalat pärast Eesti murdmaajooksu MV olen saanud puhata, energiat ammutada ning mõõdukas koguses trenni teha. Selle perioodi sisse on mahtunud raske arvestustenädal koolis ja vahvad trennid Myfitnessis (soovitan soojalt sealseid rühmatreeninguid proovida, jäin kogetuga väga rahule!). Lisaks startisin ma Rapla JK poolt korraldatatudl Krusensterni jooksul, kus tegin ka pisut kiiremaid samme.

Krusensterni jooks toimus 25. oktoobrikuu päeval Purila-Hagudi vahelisel teelõigul. Distantsi pikkuseks mõõtis mu pulsikell ca 4,2 km. Ilm oli küll tuuline, kuid külma üle kurta ei saanud. Üllatuseks puudus mul ka igasugune pinge. Stardis otsustasin Liliana Tornile sappa võtta, kuid tema pääses siiski juba pärast 1 km eest minema. Minu ülesanne oli alguses end mitte kinni joosta, kuid Liliana tempo tundis kuidagimoodi kättesaamatu. Suure töö tegid ära minu vabatahtlikud tempomeistrid MARDO Lundver, ARTUR Skatškov ja HARDI Voomets, kellele olen ma siiani üüratult tänulik. Nad tegid head tempot ja mis kõige olulisem - hoidsid mind tuulevarjus. Jooks ise kulges kiiresti ning suutsin oma jõudu ühtlaselt jaotada. Viimasel 300m suutsin veel kiirendada, kuid Liliana jäi ikkagi kättesaamatuks (vahe oli lõpus 5 sekundit). Ajaks märgiti 16.03 (tegi keskmiseks km aja alla 4 minuti!). Lõppkokkuvõttes oli antud jooks mõnus pingutus ning lisas motivatsiooni, et uue treeningtsükliga alustada.

Eile, 8. novembril, sai veel ühel rahvajooksul osaletud. Selleks oli Jõulumäe metsajooks, mis toimus juba 36. korda! Kuna viibin hetkel samas paigas ka laagris, otsustasime treeneriga, et jookseksin eespool nimetatud võistluse tempokrossi eest kaasa. m´Mõtlesin, et miks ka mitte. Sarnaste mõtetega asusingi starti. Trassi pikkuseks oli internetis ja mujal plakatitel märgitud 9,8 km, kuid õnneks või kahjuks oli rada umbes kilomeeteri võrra lühem. Jalad ja keha olid eelmise päeva trennidest väsinud, aga tunne oli super! Otsustasin alustada rahulikult ning kulgesin Carmen Rääguga koos. Distantsi ajal oli nii raskemaid kui ka kergemaid hetki. Rada oli kurnav, sest jooksime erinevatel tõusudel/langustel ja liivasel pehmel rajal. Tempo oli vägagi ühtlane. Suutsin jällegi jõuvarusid õigesti jaotada. 5 kilomeetri vaheajapunktis suutis Carmen eest ära joosta. Otsustasin Lisett Altiga koos kannatada. 700m enne lõppu sain aru, et finiš on lähedal ning otsustasin kiirust lisada. Nii püüdsingi ca 200 m enne lõppu Carmeni kinni ja suutsin lõpuspurdis ennast maksma panna. Ajaks mõõdeti 40.32,7, mis oli oodatust kiirem. Suureks üllatuseks tulin naiste vanuseklassis (1983-2003) kolmandale kohale ning sain ka poodiumile astuda! Jooksust jäi alles hea emotsioon ning tahtmine kõvasti trenni edasi teha!

PS: Hetkel olen ma Eesti noorte kestvusjooksu laagris Jõulumäel, kuid sellest juba järgmises postituses pikemalt!! :)) Seniks olge muhedad ning hoidke end!

13 Oct. 2020

Hooaja lõpp ja selle kokkuvõte💪🏽

Hooaja lõppu jäi veel kaks murdmaajooksuvõistlust, mis tõid kaasa väga erilisi emotsioone.

Septembri viimasel päeval, 30.septembril, toimus Järve metsas esimest korda Sparta poolt korraldatud kross. 1000m ringil oli palju künklikke tõuse ja langusi, enamjaolt oli see kitsas ning lisaks oli juurde pandud ka paar takistust. Närv oli enne starti tuntav, kuid minu õnneks kontrollitav. Soojendusel oli hea enesetunne. Neidude 2003-2004 starti oli kohale tulnud 5 tüdrukut ja nii sain sealt ka hästi minema. Vedasin algusest lõpuni, võideldes ainult enda mõtete ja kujuteldava vastasega. Jõudsin lõpus veel kiirendada ja tundsin finišis, et oleks võinud veel ikka edasi joosta. Ajaks märgiti 3.21,8; pea 20 sekundit parem teise koha omaniku ajast. Samuti ka päeva parim 1000 m aeg tüdrukutest. Jäin stardiga rahule, sest see tekitas hea emotsiooni poolteist nädalat hiljem toimuvateks Eesti murdmaajooksu MV. Tundsin kiirust ja teravust enda jalgades ja see oligi kõige olulisem!

11. oktoobril kogunesid paljud kergejõustiklased Eesti murdmaajooksu MV Järvakanti. Osalejaid oli ca 300, nende seas ka mina :) Närv oli väga-väga suur; polnud taolist juba paar kuud kogenud. Mind rahustas õnneks teadmine, et ega teised vähem ei närveeri ja võidab see, kes antud päeval parim! Öösel magasin samuti hästi ja jalgades oli tunda kergust, mis andsid lisaks positiivsust!
Soojendusel oli hea olla, kuid närveerimine tahtis kogu keha enda alla võtta. Ootasin suure värinaga starti. Stardipauku kuuldes kadus see kehast ning asendus võistlushimuga. Ligi 20 neiuga lidusime koos esimesest mäest üles ning siis hakkas raske kannatamine. Hoidsin ennast Mari Mai Ruusi ja Triin Erala järel, kes siis vastavalt tempot tegid. Tempo oli kiire. Aega enda mõtete mõtlemiseks polnud. Esimese ringi vaheajaks tuli meie viiesel pundil 3.26. Sealt edasi muutus jooks aina raskemaks. Hullud tõusud ja langused, mida oli distantsil rohkesti, tegid oma töö. Peale 2. ringi esimest langust lasin korra Mari Mai ja Triinuga vahe sisse ning pähe tikkusid juba mõtted pronksmedali headest külgedest. Kuid ca 450m enne lõppu tundsin jõudu kasvavat ja teiste oma kahanevat. Viimasel pikal tõusul, olles varem juba kaks esimest piigat kätte püüdnud, möödusin Triinust. Nähes, et Mari Mai jõud on ka juba kustumas, otsustasin viimase käigu sisse panna ning püüdsin Mari Mai kinni ja möödusin temast. Viimases kurvis püüdsin hoida tempot, kuid siis hakkasid kõrvu kostma juba tuttavad laused: “Ta jõuab sulle järele! Pane nüüd edasi!”. Lõpusirgel saabus ootamatult kangestus, jaladki ei tahtnud enam koostööd teha. Niisiis möödus minust uuesti Mari Mai, kes oli leidnud uuesti jõu. Ületasin finiši teisena ning täiesti hingetuna (isegi mu oma jalad ei tahtnud mind enam kanda). Kibe maik suus, kuid tahtejõulisena, jäin ma selle võistlusega tõesti rahule! I-le jäi küll täpp panemata, kuid tasuks ikkagi tugevas konkurentsis ja veel minu jaoks ebaharilikul murdmaal HÕBEMEDAL! Aeg tuli samuti alla 7 minuti (täpsemalt 6.56).
Autasustamisel tegi mu tuju veel paremaks auhinnameene, mille sain U18 neidude 1 miili eesti tipptulemuse eest. Uuteks rekordinumbriteks nüüd ametlikult 5.12,88 :)

https://sport.delfi.ee/news/kergejoustik/eesti/eesti-meistriteks-murdmaajooksus-tulid-laura-maasik-ja-karel-hussar?id=91325395

Selle võistlusega sai minu pikk-pikk hooaeg oma lõpu. Saan selle hooajaga tõesti rahule jääda, kuid samas tean, kui palju mul veel kiirust, jõudu ja kõike muud arendada on! Kuid see on minu kirg ja ma tunnen end hetkel tahtejõulisena kõik oma eesmärgid saavutada!
Sellelt suvehooajalt võtan kaasa uued isiklikud rekordid (800m kuni 3000ni), 5 eestikate medalit (millest üks on kuld, 3 on hõbedad ning üks pronks), palju uusi kogemusi ning kordades häid emotsioone, mis innustavad mind rasketel õhtutel tegema seda, mis mulle tegelikult südamelähedane on! Startisin sel suvel 22 võistlusel, millest 18 korral olin esikolmikus! :)
Samuti loodan, et järgmine aasta saab see igavese teise needus murtud ning tulevad ka täiskasvanute arvestuses konkurentsivõimelisemad ajad :)

Suur tänu kõigile, kes mulle pöialt hoidnud on ja seda ka tulevikus teevad! Aitäh!

26 Sept. 2020

Tere taas!
September on möödunud lausa välgukiirusel ja aeg endast veidike märku anda :))

Nagu eelmises postituses juba mainitud sai, siis staadionihooaeg pidi algselt augustiga läbi saama. Kuid treeneril olid teised plaanid ja nii liikusimegi 6. septembril Kohila poole, et joosta selle hooaja viimane staadionijooks. Rapla maakonna 29. suvemängudel tegin kaasa pendelteatejooksus ning oma lemmikul 800 m distantsil. Teadmiseks Sulle, kes Sa seda postitust hetkel loed, siis Rapla vallast, täpsemalt Raikküla lähedalt on pärit minu vanavanemad ning seetõttu sain osaleda ka maakonna võistlusel. Pendlis möödusid teatevahetused ilusasti ja saavutasime lõpuks ilusa 3. koha. Paar tundi hiljem ootas ees 800 m ning soojenduse ajal sain tunda ka mõnusat vihmasadu. Läksin starti minimaalse närviga, sest teadsin, et võistlus oli lihtsalt trenni eest. Jooksin Birgiti (Veldi) järel 250m ning siis otsustasin oma teed minna. 600m peal oli tunne hea ja nii ma lõpujooneni jõudsingi. Ajaks märgiti 2.24,36. Finišis ei tundnud ma suurt väsimust ning täheldasin, et 2.24 juurde suudan ma nüüd juba iga päev joosta. Kuigi palju jäi sisse, olen ikkagi jooksuga rahul! Vastutasuks ikkagi Rapla maakonna meistritiitel 800m :))

Nädal aega hiljem, 13. septembril, võistlesime Rapla naiskonnaga Pärnu-Jaagupi poolmaratoni ekidenil. Ilm oli meie õnneks soe, kuid väikese miinusena tugevnes tuul. Mul oli au joosta viimast vahetust, mis oli 3.5 km pikkune. Täppsportlaste naiskond oli juba pikalt ees ning nendele polnud enam lootustki järele jõuda. Teised neiud meie tiimist olid teinud küll super jooksu, kuid asusime enne viimast vahetust 3. kohal. Ca 30 m ees oli Anu Jooksutrennide naiskond, kellele ma end 1 km järele võtsin. Peale 1 km otsustasin ise ette minna, et võimalikult pikalt eest ära saada. Ma olin end juba 1 km natuke kinni jooksnud, kuid jõudsin lõpuni joosta ja naiskonna teisena üle finišijoone tuua. Vahe Täppsportlaste tiimiga kahanes 2,5 min pealt 70 sekundile ning võitsime kolmandaks võitnud tiimi juba peaaegu pooleteist minutiga! Kõik võistkonnaliikmed tegid hea töö ning võtsime võistlusest maksimumi! Antud võistlus oli mulle ka hea trenni ja tempokrossi eest :))

19. septembril otsustasin võtta osa ka Rapla Selveri Suurjooksust. Soovisin teha ühe kõvema pingutuse pikemal distantsil. Start oli minu jaoks väga vara (kell 10.50 hommikul) ehk ärkama pidin juba 7 ajal. Ilm oli külmapoolsem ning suhteliselt tugeva tuulega, kuid jooks on jooks ja kõigil on ju samad tingimused! Startisin 5 km ning sain joosta grupis suure osa distantsist. Rajal oli palju käänakuid ja pikki tõuse, mis lõpuks tekitasid ka suure kurnatuse. Kuna osalesin sel võistlusel esimest korda, siis polnud rada mulle üldsegi tuttav. Lõpuks maksis see mulle ka saatuslikult kätte. Pärast 4 km täitumist, otsustasin alustada lõpukiirendusega, teades et finiš juba paistab. Tegelikult paistiski, kuid kahjuks oli vaja veel ca 400m joosta, et teiselt poolt finišisse jõuda. Võitlesin üksi veel tuulega ning jõudsin üle finišijoone napilt üle 20 minutilise ajaga (20.01). Väga hea pingutus, sest pidin paariks minutiks suure väsimuse tõttu maha istuma. Kilomeetrite ajad olid ka enam-vähem ühtlased - kõikusid 4 min/km juures. Hea üllatusena saavutasin naistest 2. koha Eveli Kure järel ning olin noortest (2002. ja hiljem sündinud) esimene! Üldkokkuvõttes oli koht ka hea (15.) :)) Võistlusega jäin jällegi väga rahule, sest pingutus oli vägagi vajalik ning auhinnad super head!

Sellel hooajal on ees veel 2 murdmaajooksuvõistlust - Sparta kross ning Eesti murdmaajooksu MV Järvakandis :)) Ja peale neid ongi hooaeg lõpetatud ja saab juba järgmiseks aastaks valmistuma hakata!!

Load more posts

Article:

Meet sports friendly companies

These companies have joined sportlio. Want to show your company here? Click here!

Bio

Hei! Olen Anete Randma, Tallinnast pärit kesk-ja pikamaajooksja.
Kergejõustikutreeningutega alustasin juba 4-aastaselt, kui ema käest kinni hoides Kerli trenni jõudsin. Pea 13 aastat hiljem treenin samas klubis ja näen Kerlit ikka iga nädal. Ainukese muutusena on toimunud spetsialiseerumine minu jaoks sobivaimale alale ja seetõttu ka uue treeneri, Erik Horni, kaasamine treeningtöösse. Lisaks on mu kõrval olnud ainult head sooviv isa, kellega saan alati kõike arutada. Nende aastatega olen ma palju arenenud ja samuti inimesena muutunud. Sport on kasvatanud mu iseloomu ning teinud mind nii sisemiselt kui ka välimiselt palju tugevamaks.
Tänaseks olengi gümnaasiumi kõrvalt treeniv jooksja, kes soovib anda ennast iga kord maksimumi ning seetõttu saavutada väga häid tulemusi!
Kõik on võimalik kui piisavalt vaeva näha ja tööd teha! :)

Born 2003 (age 17)
Coach Erik Horn, Kerli Järve
Club SK Fortis
Height 1.79m

Personal bests

1000m

Show
Personal best

1500m

Show
Personal best

3000m

Show
Personal best

800m

Show
Personal best

Championship medals won

Competition results

1000m

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Olav Karikose II mälestusvõistlus / Staadionijooksusarja 3. etapp 1. 03:02.90 Tallinn 28/07/20
Kohila pikamaajooksusari, 5. etapp 1. 03:05.24 Kohila 17/06/20
Audentese SK jõuluvõistlused 1. 03:11.96 Tallinn 18/12/19
Audentese SK jõuluvõistlused 03:12.94 Tallinn 19/12/18
Audentese SK jõuluvõistlused 03:21.23 Tallinn 20/12/17

1500m

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Eesti meistrivõistlused 9. 04:47.38 Tallinn 08/08/20
Balti U18 MV 5. 04:53.25 Pärnu 01/08/20
Eesti U18 meistrivõistlused 2. 04:55.68 Rakvere 23/07/20
Kohila pikamaajooksusari, 3. etapp 1. 04:56.35 Kohila 03/06/20
Eesti U18 talvised meistrivõistlused 1. 05:00.45 Tallinn 15/02/20
Eesti karikavõistlused 3. 04:58.21 Pärnu 21/07/19
Eesti U18 meistrivõistlused 2. 05:07.72 Rakvere 27/06/19
Eesti U18 talvised meistrivõistlused 2. 05:06.37 Tallinn 09/02/19
Eesti U16 meistrivõistlused 3. 05:13.06 Pärnu 03/07/18
Eesti U16 talvised meistrivõistlused 3. 05:15.85 Tallinn 17/03/18
Rukkilillemängud 2. 05:24.94 Võru 23/08/17

3000m

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Eesti noorte karikavõistlused 1. 11:10.83 Tallinn 19/07/20
Kohila pikamaajooksusari, 2. etapp 1. 10:55.23 Kohila 27/05/20
Eesti U18 meistrivõistlused 3. 11:40.48 Rakvere 28/06/19
Kohila pikamaajooksusari, 1. etapp 1. 11:16.15 Kohila 08/05/19
Balti U18 talvised meistrivõistlused 2. 11:18.57 Klaipeda 02/03/19
Eesti noorte karikavõistlused 5. 12:17.46 Tartu 10/06/18

800m

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Pärnu Rannastaadioni kergejõustikuõhtu 7. 02:18.37 Pärnu 22/08/20
Eesti meistrivõistlused 6. 02:19.28 Tallinn 09/08/20
Balti U18 MV 4. 02:20.59 Pärnu 02/08/20
Eesti U18 meistrivõistlused 2. 02:22.45 Rakvere 24/07/20
Kohila pikamaajooksusari, 6. etapp 1. 02:20.62 Kohila 01/07/20
Eesti U18 talvised meistrivõistlused 2. 02:23.20 Tallinn 16/02/20
Eesti meistrivõistlused 8. 02:24.85 Tallinn 18/08/19
Eesti U18 talvised meistrivõistlused 2. 02:28.45 Tallinn 10/02/19
Tartu meistrivõistlused 02:27.31 Tartu 11/09/18
Eesti U16 meistrivõistlused 3. 02:29.85 Pärnu 04/07/18
Tallinna noorte meistrivõistlused 4. 02:34.13 Tallinn 20/06/17
Tallinna noorte talvised karikavõistlused 4. 02:47.07 Tallinn 17/02/16

Other running results

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
SK Fortis jõuluvõistlus - 600m 1. 1:41:17 Tallinn 12/12/20
Kohila pikamaajooksusari, 8. etapp - 1 miil 1. 5:13:28 Kohila 19/08/20
Eesti teatejooksude MV - 3 x 800m 1. 7:38:08 Pärnu 11/07/20
Eesti talvised KV - 2000m 1. 6:59:07 Tallinn 26/01/20
Contact athlete to become a sponsor!