Laserteraapia

Töötame tervemate inimeste nimel

About

Laserteraapia OÜ pakub madala sagedusega laserravi teenuseid, mis aitavad ohutumalt ja kiiremini terveneda pea kõikidest tugi-liikumisaparaadi vigastustest! Vastuvõtule pääseb juba 5 tööpäeva jooksul.

Laserteraapia soodustab:
-turse alanemist
-põletiku ja valu leevendust.
Lisaks stimuleerib närvifunktsioone ja tõstab üldist immuunsüsteemi.
Põhimõtteliselt kiirendab laserteraapia organismi loomulikku tervenemise protsessi.

Laserteraapia on heaks abiks kõikidele sportlastele, sest toetab kiiremat paranemist nii akuutsetest kui ka kroonilistest vigastustest.
Näidustused: traumad, vigastused, lihas- ja liigesprobleemid, selja-, kaela- ja turjavalud/pinged, Schlatter´i tõbi, Achilleuse probleemid, epikondüliit, kukekannus, karpaalkanali sündroom jne.

Pakume võimalust laenutada koduseks raviks laserravi seadmeid B-Cure. Sedasi säästate aega ning saate endale sobival ajal ravikuuri teha.

Meie koostöö partnerid leiab siit - http://www.laserteraapia.ee/koostoopartnerid

Lisainformatsiooni ja hinnakirjad leiab meie kodulehelt. Võtke julgelt ühendust ja aitame Teil kiiremini paraneda.

Address Paldiski mnt. 68A, IV korrus, kabinet 436, Tallinn, Estonia
Website laserteraapia.ee
Phone (+372) 56 111 466
Founded 2009

Sponsoring

I am former decathlete and now just practising high jump (my strongest event). I have been training since I was at 2nd grade. At first I played football several years and...

It's not just a DECATHLON. It's a LIFESTYLE! Oma sporditeed alustasin esimeses klassis, kui venna eeskujul siirdusin jalgpalli mängima ja Ranet Lepiku juhendamisel...