Anette Hallik (17)

SWIMMING, TRIATHLON

15 FANS
19 Jan 2018

ok, I will try

13 Nov 2017

11.-12. novembril toimus uues Sõle Spordikeskuses rahvusvaheline ujumisvõistlus Kalev Open.

Lühidalt: täitsa hästi läks (200m vabalt-pronks ja 200m kompleksi- hõbe).
Olen tulemuste üle õnnelik, aga see polnud peamine põhjus, mis mind üle pika aja ajendas postitust kirjutama. Minu arust oli tegu ühe kõige paremini korraldatud ujumisvõistlusega Eestis. Kommentaator tõmbas rahva käima, „kodutöö“ oli samuti hästi tehtud - võistlejate tutvustus oli viimasepeal. Auhinnad olid samuti pingutust väärt!
Aitäh Kalevi Ujumiskoolile korralduse ja meeldejääva nädalavahetuse eest! Kaks päeva oli kommentaatoripuldis Priit Aavik, mees, kes on ilmselgelt kõigega kursis, mis ujumismaailmas toimub.
Kui Sind huvitab, mis ujumismaailmas toimub, kajastabki seda kõige paremini Priidu blogi: http://ujumismaailm.blogspot.com.ee/

6 NÄDALA PÄRAST ON JÕULUD, peame vastu! :)

Kirjutamiseni
Anette

30 Jul 2017

long time no see
5 nädalat triatlonimaailmas = Euroopa Noorte Meistrivõistlustel pääs B-finaali (20.koht) ning parim neiu Eestis (vanusegrupis noored A)

Selle-aastane triatlonihooaeg jäi mul lühikeseks. Selle ajaga suutsin euroopakatel saavutada eestlastest kõrgeima koha ning panin oma sõna maksma Eesti meistrivõistlustel. Suurema osa tööst tegi ära treener, kes nii lühikese ajaga "tegi" minust võistluskõlbliku triatleedi, kes suudaks võistelda Euroopa parimate neidudega.
Otsustasime, et kuni ujumishooaja alguseni keskendume nüüd rohkem jooksule. Vormi kontrollimiseks valisime Eesti Ööjooksu ja Peetri jooksu.
Enamus pilte on tehtud Leedus, kus osalesin ka ETU Development camp's. Loodan, et värvikas pildigalerii valgustab teid paremini minu suvistest tegemistest. Meeldejäävad suvenädalad on seljataga, aga õnneks kooli alguseni veel aega on ja ei pea veel päevikut ostma minema! :)

Päikest
Anette

20 Jun 2017

UJUMISHOOAEG ON LÄBI!
17.06-19.06 toimusid Eesti meistrivõistlused ujumises, millega lõpetasin oma ujumishooaja.
Absoluutarvestuse pronksmedal(!) ja 3 juunioriklassi pronksmedalit. Selliseks jäi minu saak kolmes individuaalses alas (algselt plaanitud neljas alas). Juba viimase võistluspäevaeelsel öösel magasin väga kehvasti ning siis oleks pidanud taipama, et midagi on mäda. Hommikul ujusin küll 800m vabalt ära, kuid peale lõunat tõusis palavik ja õhtune võistlemine ei tulnud kõne allagi.
Kokkuvõtteks võib öelda, et nelja medaliga ja kahe suure isikliku rekordiga jään väga rahule. Muidugi olen pettunud, et ei saanud oma põhialadel isiklikke tippmarke kärpida ja soovitud poodiumikohti hõivata. Mis oli see oli. See ujumishooaeg oli kindlasti üks raskemaid, kogemusterikkamaid ja õpetlikumaid hooaegu, mis mul kunagi olnud on. Kindlasti tänan oma treenerid, koduklubi Audentese Spordiklubi, kõiki toetajaid ja pöidlahoidjad, kes minuga sel ujumisteekonnal on kaasas käinud. AITÄH TEILE!

Mis edasi?
Kindlasti luban endale vähemalt kaks vaba päeva, et kosuda nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Loodan ruttu terveks saada, sest kauaoodatud triatlonihooaeg on juba peal, LÕPUKS! Triatlonihooaeg kulmineerub mul 13.-16.juulil toimuvate Euroopa noorte meistrivõistlustega Leedus.
Kindlasti postitan triatlonihooajal rohkem pilte, kuna fotograaf Jüri Suurkivi jäädvustab alati parimad hetked.

Lõpetuseks sooviks veel õnnitleda kõiki lõpetajaid, kes lähiajal lõpetavad/lõpetanud, hoolimata ilmast, olgu Teil tore päev! :)

Seniks aga
kirjutamiseni
Teie Anette

01 May 2017

Aprilli viimasel päeval tegin vahelduseks paar kiiremat jooksusammu

30. aprillil toimus Rakveres Uju ja Jookse sarja viimane etapp. Ujuda tuli bassus 300m ja joosta staadionil 2000m. Otsustasin ka osa võtta kodulähedasest võistlusest kuigi üle 20 jooksukilomeetri mul kindlasti see aasta kokku pole tulnud. Seljataga raske treeninglaager, olid tulemused täitsa kenad. Auhinnad olid samuti meelepärased (meid autasustas olümpialane Kaidi Kivioja) ja üle pika aja oli tore triatloniperega koos üks tore pühapäev veeta!
Nüüd jälle treeningulainele tagasi, järgmine ujumisvõistlus Finis Cup toimub 13.05-14.05 Tartus.

Päikest
Anette

21 Apr 2017

lühidalt

Praegu on käsil üsna raske periood, nii vaimses kui ka füüsilises mõttes. Viimased võistlused ei läinud päris nii nagu olin lootnud. Midagi oleks nagu valesti. Järgmisel nädalal (vaheajal), on mul aega plaanitud vereanalüüsidega tegeleda.
Üleslaetud pilt on tehtud viimastel võistlustel (Tartu Kevadel). Kiidusõnad korraldatajatele! Aitäh pöidlahoidjatele ja blogi lugejatele! Samuti ka traditsiooniline (seekord-nalja) motivatsioonipilt.

Seniks aga
Kirjutamiseni
Teie Anette

02 Apr 2017

D-vitamiini norm täis ja Baltimaade MV'tel ujutud!

Raske treeninglaager Tenerifel kestis 10 päeva. Treener Monika laadis meid oma suurepäraste toitudega ning Treener Gunnar hoolitses meie füüsise eest nii maismaal kui ka vees. Kokku ujusime üle 80km (päevas 2x2h vees + ÜKEd).
Puhkuseks eriti aega ei olnud. Pühapäeval viimased 12.1km ujutud, hakkasime tasapisi tagasitulekuks valmistuma. Kolmapäeval jõudsime Eestisse ning neljapäeval juba Lätti võistlema. Jään Baltikatel rahule naiste arvestuses 400m vabaltujumise neljanda kohaga ja 400m kompleksujumise viienda kohaga.

Esimene pilt iseloomustab mind arvatavasti praegu kõige paremini. :D
Ilmad on ilusad kevadised ning tuju läheb aina rõõmsamaks

Kirjutamiseni
Anette

11 Mar 2017

AUDENTESE SPORDIKLUBI ON EESTI PARIM UJUMISKLUBI!

Mul on au käia eesti 2017 aasta parimas ujumisklubis. Audentese Spordiklubi krooniti märtsi alguses Eesti karikavõitjaks. Kuni viimaste aladeni oli pinge laes, sest tugev konkurent, Garanti Spordiklubi, kaotas võitjale vaid 14 punktiga. Enda ujutud tulemustega võib rahule jääda, sest praegu on käsil raske treeningperiood.
Eesti karikavõistluste TOP 6:
1. Audentese Spordiklubi - 607 punkti
2. Garanti Spordiklubi - 593 punkti
3. TOP Ujumisklubi - 561 punkti
4. Kalevi Ujumiskool - 431 punkti
5. Tartu Ujumisklubi - 413 punkti
6. Ujumise Spordiklubi - 355 punkti

Juba järgmisel reedel (17.03) sõidan oma koduklubi treeneritega, Tõnningutega, Tenerifele laagrisse. Tõnningute alt on ka sirgunud Eesti üks praeguse aja parimaid meesujujaid - Ralf Tribuntsov.
Luban lugejatele Tenelt päikest saata!
Postituse lõpuks ka pilt, mis on rohkemgi kui tõsi!

Teie Anette

26 Feb 2017

Ujusime oma väikese maakonna poodiumile suurte maakondade vahele!

Kui paljud eestlased magasid välja eelneva päeva suurtest pidustustest, hakkasid unised ujujad juba kell 08.00 Rakverest Valga poole sõitma. Eesmärk oli maakonnale tuua poodiumikarikas kapi peale. See meil ka õnnestus!
1.koht Tartumaa
2.koht Harjumaa
3.koht LÄÄNE-VIRUMAA
Mul isiklikult õnnestus tuua Lääne-Virumaa maakonnale kahe esikoha punktid ning kahe teise koha punktid. Aegadega jäin väga rahule. Eraldi tooksin välja meile pakutud lõuna, mis oli ülimalt maitsev. Muidugi koju jõudes mahtusid veel kõhtu ahjust tulnud soojad pirukad.

(PS! Minu poolt Paides ujutud aeg, 18.11.84, on Eesti aegade kolmas tulemus.) Eesti rekord kuulub Maria Albertile ja teise tulemuse on välja ujunud väliseestlane Aleksa Gold.

Pildi valisin nii enda kui ka mu usinate lugejate motiveerimiseks. Eesootavad 03.03-04.03.17 Eesti karikavõistlused, kus selgitatakse välja Eesti parimad ujumisklubid.

Pildil näete Valgast võidetud medaleid. Muideks ühed suurimad medalid, mis mu medalikogus nüüd on. ;)

Kirjutamiseni
Anette

18 Feb 2017

"That awkward moment during a race when your objective changes from winning to surviving." Lause, mis iseloomustab üpriski hästi minu 1500m ujumist Paides.

Algselt pidid parimad pikamaaujujad kaela saama EMV medalid laupäeval (18.02.17). Tehtud muudatuste tõttu toimuvad Eesti MV pikamaaujujatele alles hooaja lõpus.
Võin julgelt väita, et 18. veebruaril Paides ujutud 1500m oli üks mu raskemaid võistluseid. Sellest tingitud ka postitust tutvustav jäik lause. Peale võistlust olin aga täielikult "satisfied", sest parandasin isiklikku tippmarki 4sekundiga! Korraldajad olid vastutulelikud ja lubasid mul poistele konkurentsi pakkuda. Kindlasti panid mind poisid rohkem pingutama, kellega ma ühes vahetuses ujusin. Kordaläinud laupäev!

Peale EV 99.aastaseks saamist, lähme päev hiljem maakonda esindama Eestimaa Talimängudele. Ehk siis peatselt juba uus postitus!

Pildil saak Paidest (rahulolevust ei osanud pildistada)
...ning postituse lõpetan tsitaadiga, mis iseloomustas samuti üpriski hästi mu tänast ujumist.

Päikest
Anette

Load more posts
|
|
|
|

Bio

Hakkasin tegelema ujumisega 2007. aastal. Praegu käin regulaarselt ujumistrennis. Suviti treenin triatloniteks. Aastal 2011 võistlesin oma esimesel triatlonil. Mõlemad spordialad on minu elu lahutamatud osad.

Born 2000 (age 17)
Coach Siiri Põlluveer, G.,M. Tõnning
Club Audentese Spordiklubi, Vinni VAK

Personal bests

100m breaststroke (SC)

Show
Personal best

100m freestyle (LC)

Show
Personal best

100m freestyle (SC)

Show
Personal best

1500m freestyle (SC)

Show
Personal best

200m breaststroke (LC)

Show
Personal best

200m breaststroke (SC)

Show
Personal best

200m freestyle (SC)

Show
Personal best

200m individual medley (SC)

Show
Personal best

400m freestyle (SC)

Show
Personal best

50m freestyle (SC)

Show
Personal best

Competition results

100m breaststroke (SC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Aura Open Cup 00 Tartu, Estonia Nov. 2015

100m freestyle (LC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Tartu Kevad 01:02.37 Tartu April 2014
Eesti U14 MV 2. 01:03.50 Tartu June 2013

100m freestyle (SC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Kalev Open 0. 01:00.58 Tallinn, Estonia Nov. 2015

1500m freestyle (SC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Paide pikamaaujumine 18:07.35 Paide, Estonia Feb. 2017

200m breaststroke (LC)

Show
COMPETITION RANK RESULT LOCATION DATE
Balti noorte MV 2.